استاد احمدی
استاد احمدی

شاید یکی از مزیت های این موسسه دیجیتال همین باشد که دست شما را باز می گذارد تا با نحوه تدریس اساتید مجربش نظیر استاد حسین احمدی آشنا شوید. در این موسسه تمام محصولات به صورت آنلاین موجودند و شما دی وی دی های مربوطه را می توانید از اقصی نقاط ایران تهیه کنید. کمی بیشتر با کنکور آسان است آشنا شویم: تکنیک های تست زنی و بهره گیری از آموزش های نوین یک طرف قضیه هستند. تیم پشتیبان و مشاورین خبره از طرف دیگر به کمک داوطلبان می آيند تا با ارائه مشاوره رایگان و منظم دست شما را بگیرند و پله پله تا رسیدن به موفقیت برسانند. برنامه ریزی منسجم و اصولی کنکور آسان است زیر نظر مشاورین و اساتید فن بررسی و تنظیم می شود. و توسط پشتیبانان ماهر نظارت می شود تا مطمئن شوند همه مراحل این برنامه ریز به درستی انجام می گیرد.

حضور پشتیبان در کنکور آسان است

 
 

هر کجا احساس کردید خسته شدید با مشاوران کنکور آسان است تماس بگیرید گاهی ممکن است زیر حجم و فشار برنامه احساس تردید کنید، پشتیبان شما را با نیروی محرکه قوی که همان هدف شماست جلو می برد. نقاط ضعف و قوت شما را به شما گوشزد می کند و نتیجه عملکردتان را ارزیابی می کند. و هر جا نیاز به ترغیب یا تغییر روش دارید به شما هشدارهای لازم را می دهد. یک پشتیبان حواسش به همه چیز هست و یک دلگرمی خوبی برای داوطلبین کنکوری است. شما با داشتن برنامه فکر شده و پشتیبان دیگر احساس کمبود و تنهایی در مسیر نمی کنید.

استاد حسین احمدی کنکور آسان است کیست؟

 

استاد حسین احمدی کنکور آسان است کیست؟ ایشان یکی از اساتید برتر عربی و دارای مدرک دکترا از دانشگاه تهران بزرگ هستند که سال ها تجربه تدریس و تالیف جزوات و کتب کنکوری را دارند. یکی دیگر از افتخارات ایشان در زمینه داشتن مجوز نشر لوح های فشرده است که در این زمینه پیشرو هستند. استاد احمدی موسس کنکور آسان است می باشد و صاحب انتشارات گیلنا نیز هست. ایشان برای راحتی دانش آموزان در دسترسی به منابع درسی و کنکور اقدام به انتشار لوح فشرده  یا دی وی دی هایی برای پایه های مختلف درسی و تحصیلی نموده اند.

محصولات آموزشی ایشان برای نظام قدیم و نظام جدید هم منتشر شده است. ایشان به آموزش تکنیک های تست زنی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری پرداخته اند. همچنین استاد حسین احمدی درس عربی را به صورت درس به درس  و مبحث محور برای مقاطع دهم، یازدهم، دوازدهم و نظام قدیم تدریس کرده اند. در حال حاضر هم حلقه های دی وی دی تدریس ایشان برای سال دهم درس عربی آماده فروش است. یکی از دیدگاه های ایشان کمک به دانش آموزان سراسر کشور درگرفتن آموزش های خوب و تکنیکی است که با خرید این محصولات خود را به روز کنند و نگران دوری مسافت و عدم دسترسی به مرکز آموزشی خوب کنکوری نباشند.

استاد احمدی

  

 

ادعای استاد حسین احمدی چیست؟

 
 

استاد حسین احمدی ادعا دارند به کمک کسانی شتافته که تعدادی از آن ها سال ها پشت کنکور بودند و هزینه و عمرشان در پشت درهای دانشگاه هدر رفته بود. ولی ناگهان با استفاده از منابع ایشان متحول شدند و رتبه های برتر کنکور کشور را بدست آوردند. این ادعای کمی نیست سال ها تجربه و درایت می خواهد. پس کافی است یکبار از جزوات ایشان استفاده کنید و مفاهیم را به طور عالی فرا بگیرید. حتی می توانید مقایسه کنید تا بهتر انتخاب نمایید. دانش آموزانی مثل سعید بدلی با استفاده از دی وی دی های استاد حسین احمدی در کنکور آسان است توانست به درصد ۱۰۰ در درس دین و زندگی برسد و به رشته زبان دانشگاه علامه تهران دست یابد.

داوطلبین و دانش آموزان برای دریافت لوح فشرده دین و زندگی استاد حسین احمدی می توانند با شماره 09121968536 تماس بگیرند.

مشاوره کنکور با استاد حسین احمدی

 
 

مشاوره کنکور با استاد حسین احمدی شامل ریزه کاری هاییست که تنها یک استاد خبره و اهل فن آن را ارائه می دهد. توجه به مسایلی که در کنار یادگیری دروس آمده و خیلی حیاتی هستند مثل توجه به کنترل استرس و تمرکز حواس. توجه به اوقات فراغت و تقسیم انرژی در طول مدت خواندن دروس. اجازه بدهید به نمونه ای از این راه کارها درباره تقسیم انرژی نگاهی بیندازیم:

  • فاصله ی بین آغاز تا پایان یک مسیر را برای رسیدن به هدف را اندازه بگیرید. مثال هدف شما ورود به دانشگاه است و برای این منظور 15 ماه وقت دارید، پس فاصله ی آغاز تا پایان این هدف، 15 ماهه است و باید بر اساس آن برنامه ریزی کنید.
  • از مهارت های برنامه ریزی و روش های کنترل پیشرفت استفاده کنید. در تغییر رفتار و اصلاح برنامه، عجله نکنید و مراقب احساسات و هیجانات خود باشید. برای پیشرفت عجله نکنید. احساسات ناگهانی و تب های تند را کنترل کنید. هر چند وقت یک بار به ارزیابی و کنترل وضعیت پیشرفتتان بپردازید.

می بینید که تنها یادگیری تست زنی و یا مهارت در فهم و کدگذاری فرمول ها و یا مسایلی از این دست کافی نیستند. و هرچه موشکافانه تر به روند آماده سازی برای میدان نبرد کنکور نگاه کنید می بینید که باید یک مشاور برتر از دید تحلیلی خود جوانب متعدد را برایتان باز کند. این چیزی است که استاد احمدی به آن اندیشیده است. توصیه می کنیم به و بلاگ ایشان نگاهی بیندازید تا به طرز فکر ایشان برای هدایت تحصیلی دانشجویان پی ببرید.

ایشان به عنوان مشاور و برنامه ریز برتر کشور و نیز مدرس برترین فیلم های آموزشی در زمینه ادبیات، عربی، دین و زندگی خودشان را به جامعه معلمین و کنکوری های کشور نشان داده اند.

 

جنبه های مشاوره با استاد حسین احمدی

 
 

استاد حسین احمدی مشاور تحصیلی است که حتی به وضعیت غذایی و دریافت ویتامین دانش آموز اهمیت می دهد و برای هر کدام توصیه ای جدا گانه دارد:”  مصرف بعضی میوه ها با افزایش میزان فراگیری رابطه ی مستقیم دارند مانند موز که سرشار از هیدرات کربن طبیعی و خوراک اصلی سلول های مغز است.” می بینید که ایشان فکر خیلی چیز ها را کرده اند و حرف برای گفتن، بسیار دارند. حتی در زمینه بیدار ماندن و جلوگیری از خواب آلودگی حین درس خواندن و عمل به برنامه روزانه هر دانش آموز.

لازم به ذکر است رزومه قوی استاد حسین احمدی نشان می دهد که ایشان نه تنها در آموزش دین و زندگی و عربی دارای مهارت و دانش بالایی هستند، بلکه در انجام مشاوره های تخصصی تحصیلی برای دانش آموزان کنکوری و پشت کنکوری ها بسیار هوشمندانه و هدفمند عمل می نمایند .در ادامه مطلب راه ارتباطی و شماره های تماس با ایشان قید می گردد.

تردید نکنید! همین حالا دست به کار شوید و خود را در موقعیت انتخاب درست ببینید. جهت ارتباط با استاد حسین احمدی با شماره های زیر می توانید تماس بگیرید:

09121968536 – 02122130931

استاد احمدی

 

قبولی کنکور با استاد حسین احمدی

 

قبولی کنکور با استاد احمدی و روش های تدریس و نکته آموزشی ممکن است. حتی کسانی که سال ها پشت کنکور مانده بودند با شرکت در کلاس های ایشان به نکات ریز و تکنیک هایی دست یافتند که به کمکشان شتافت و صاحب رتبه دلخواهشان شدند. مهارت ها و تکنیک ها از یک طرف و پشتیبانی فکری ایشان برای داوطلبین ستودنی است. اهمیت دادن ایشان به کارهایی که باید قبل از کنکور صورت گیرد و یا کارهایی که برای برپاداشتن روحیه داوطلب لازم است صورت گیرد. همه نشان دهنده تفاوت عملکرد ایشان و نتیجه بخش بودن راهکارهایشان است.

برنامه های استاد حسین احمدی

 
 

استاد حسین احمدی از طریق برنامه های تلویزیونی سال هاست که به جواان کنکوری خدمت می کند. ازجمله این برنامه های تلویزیونی می توان به اوج یادگیری از شبکه دو سیما یادگیری آسان از شبکه چهار سیما آینده موفق و زنگ پنجم از شبکه ۵ سیما اشاره کرد. ضمنا برنامه های رادیویی درس خواندن آسان است، درس آسان، کنکور جوان، کنکور موفق و … سال هاست در حال پخش است. این دیگر خود شما هستید که از لابه لای صحبت ها و توصیه های ایشان راه موفقیت و گرفتن نتیجه مطلوب خود را با عمل کردن به آنها باز کنید. و همواره در اجرای برنامه درسی خود بکوشید. حتی ممکن است با این روش های کاربردی و پربازده با یک بار امتحان هم به نتیجه مطلوب خود برسید و پشت کنکور نمانید.

قبولی کنکور با بهره گیری از آموزه های استاد احمدی در کمترین زمان ممکن برایتان رقم می خورد. تیم تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است از جمله تیم هایی است که در سال های گذشته توانسته موفقیت های بسیاری بدست بیاورد و رتبه های برتر زیادی را به جامعه کنکوری تحویل دهد و به نوعی گوی سبقت را از هم ترازان خود برباید. این تیم مشاوره با در اختیار داشتن مشاوران متعهد، قدیمی و خبره  همیشه بهترین  و با کیفیت ترین خدمات مشاوره ای را در اختیار دانش آموزان و داوطلبین کنکور سراسری قرار می دهد و اگر دانش آموزی با مشاورین مجموعه کنکور آسان است همکاری داشته باشد با خیال راحت تا روز کنکور پشتیبانی و حمایت خواهد شد.

ارتباط با استاد حسین احمدی

 
 

چیزی که برای هر داوطلبی نهایت رسیدن به آرامش و حال خوب است، اینکه بدانید پس از طی دوره ها و آزمون های تستی حتما آماده امتحان شده اید کلی سر ذوق می آیید و بهتر سختی های راه را به جان می خرید. هر موفقیتی نیاز به گذاشتن زمان و انرژی و هزینه دارد. پس با خیال راحت با کنکور آسان است به هدف  و آرزوی خود برسید. خبر خوب  اینکه در فضای مجازی هم با موسسه کنکور آسان است و استاد حسین احمدی می توانید همراه باشید و از خدمات رایگان آن ها در تلگرام و اینستاگرام استفاده کنید.

کلمه کانال را به شماره 09121968536 پیامک کنید تا لینک کانال و پیج موسسه کنکور آسان است برای شما فرستاده شود. همچنین جهت دریافت منابع آموزشی و جزوات و یا لوح های فشرده موسسه کنکور آسان است و گرفتن مشاوره رایگان با شماره های 09121968536 – 02122130931 می توانید تماس بگیرید. و یا عبارت کنکور آسان است را به شماره 09121968536 پیامک کنید.

استاد احمدی

 

نتیجه گیری

 

حرف آخر: اگر هنوز با شناختی که از اساتید برتر کشور همچون استاد حسین احمدی و امیر مسعودی در کنکور آسان است دچار شک و تردید هستید. باید بگوییم که سخت در اشتباهید. کنکور آسان است یک تجربه موفق تست شده است که تنها در این مورد می توانیم بگوییم تجربه را تجربه کردن صلاح است! با کمی تحقیق و بررسی در سایت رسمی کنکور آسان است با جزوات و نحوه تدریس اساتید آن آشنا شوید و نمونه تدریس را ببینید.

نگاهی به رزومه استاد حسین احمدی و امیر مسعودی بیندازید و با چشم باز انتخاب کنید. هزینه های رفت و آمد به کلاس در گرما و سرما و استرس به موقع حاضر شدن آن را در نظر بگیرید و با قیمت محصولات کنکور آسان است مقایسه کنید. بهره مندی از آزمون های آزمایشی را یک امتیاز بزرگ و فرصتی عالی برای آمادگی بهتر کنکور ببینید. به خط مشی فکری اساتید از لابه لای سخنانشان دست پیدا کنید آیا شعار است و یا اجرا و عمل هم دارد؟

به روند پیشرفت درسی محصلین مشغول در سیستم نظارتی و درسی این موسسه نگاهی بیندازید. چقدر پیشرفت داشته اند؟آیا این همه نکته و تکنیک به کارشان آمده و در نهایت در کنکور قبول شده اند و اصلا آمار قبولی این موسسه چگونه است؟ از تجربیات قبلی ها بشنوید آیا خصمانه است یا عادلانه و منطقی؟ چقدر برای خود شما این قبولی می ارزد و مهم است؟ و در نهایت آیا شما طالب موفقیت هستید تا با این همه امکانات و راه حل و تکنیک و جزوه و … از سوی کنکور آسان است به موفقیت برسید؟ اگر می توانید در هر قدم گامی محکم و با اراده بردارید. جای شما اینجاست. به انتخابتان تبریک می گوییم!

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید