سامان مطلبی

سامان مطلبی یک معلم ریاضی مشهور است و براین باور است که ویژگی یک معلم ریاضی خوب، توانایی کمک به دانش‌آموز برای ایجاد ارتباط با موضوع است. ایشان تلاش می‌کند مطالب را از پایه و ریشه براساس ضعف و قوت دانش‌آموزان آموزش دهد و به جای حفظ معادلات، مفاهیم را درک کنند. همچنین به دانش‌آموزان یاد می‌دهد که چرا مطالبی که یاد می‌گیرند اهمیت دارد و چگونه می‌تواند علاوه بر کنکور در موقعیت‌های واقعی مفید باشد. سامان مطلبی با نحوه آموزش خود عشق به اعداد را در دانش‌آموزان خود القا می‌کند. حتی دانش‌آموزانی که نمرات ریاضی بدی دارند و فکر می‌کنند تنبل یا احمق هستند.

کنکور آسان است این اطمینان را به شما می‌دهد که با استفاده از دی‌وی‌دی‌های استاد سامان مطلبی و تدریس جذاب ایشان، این عشق در شما ایجاد می‌شود. اگر شما هم جز داوطلبین و پشت کنکوری ها  محسوب می شوید و برای دریافت مباحث علمی و درسی از تلویزیون استفاده می‌کنید.  قطعا با برنامه های همگانی اوج یادگیری و یادگیری آسان آشنا هستید. چهره ایشان را می‌شناسید و نحوه تدریس ایشان را می بینید. همچنین نکته آموزی ایشان در تست زنی را از قاب تلویزیون هایتان مشاهده می‌کنید و می‌آموزید. ایشان در نقش یک استاد و مشاور خبره با مهارتهای آموزشی به روز خود با صبروشکیبایی توانایی دانش‌آموزان را برای استفاده از ریاضی در زندگی روزمره ارتقا می‌دهد.

 

 

375،000 تومان
500،000 تومان

محاسبات سریع سامان مطلبی

بدون امتیاز 0 رای
110،000 تومان
110،000 تومان

روش تست حرکت شناسی سامان مطلبی

بدون امتیاز 0 رای
150،000 تومان
150،000 تومان
دانلود نمونه جزوه

جزوه فیزیک دهم رایگان

جزوه احتمال 12 رایگان

جزوه مثلثات رایگان

بیوگرافی مهندس سامان مطلبی

 • اولین مدرس تکنیکی کنکور محتوایی ایران
 • مدرس دو درس ریاضی و فیزیک در صدا و سیما ، در ۳۰ استان کشور
 • مبتکر آموزش نوین ریاضی و فیزیک بدون استفاده از فرمول
 • تنها مدرس هندسه بدون فرمول در کشور

به طور کلی دی وی دی های استاد مطلبی در درس ریاضی به چهار دسته تقسیم می‌شوند.

 1. ویدیو های آموزشی
 2. ویدیوهای تکنیک های تست زنی
 3. ویدیو های جمع بندی
 4. ویدیوهای خلاقیت

برنامه های تلویزیونی استاد مطلبی در صدا و سیما

 • اوج‌یادگیری : شبکه ی ۲ سیما
 • یادگیری آسان : شبکه ی ۴ سیما
 • یادگیری آینده ی موفق : شبکه ی ۵ سیما
 • زنگ پنجم : شبکه ی ۵ سیما
 • یادگیری برتر : تمامی شبکه های استانی

 

سامان مطلبی

ریاضیات کنکور آسان است

ریاضیات از ابتدای پیدایش انسان بر روی زمین، همنشین انسان و یاور او شده است. زمانی که انسان برای اولین بار می خواست به سوالاتی مانند “چند؟” پاسخ دهد. او ریاضی را اختراع کرد.

اگرچه هرگز نمی توان اهمیت ریاضیات را انکار کرد. اما ترس عمومی از پرداختن به ریاضی در دانش آموزان سراسر جهان وجود دارد. از آنجا که ریاضی موضوعی است که درآن گام‌ها به شدت بر روی یکدیگر ساخته می‌شوند کنکور آسان است، برای سهولت در یادگیری اصولی و برای اینکه این مارپیچ ناامیدی در درس ریاضی را به یک چرخه مثبت تبدیل کند از اساتید به نامی همچون سامان مطلبی دعوت به همکاری نموده است.

اهمیت موسسه آموزشی

اگر برای کنکور آماده می‌شوید، ممکن است از اهمیت موسسات آموزشی و اساتید در قبولی کنکور آگاه باشید. ممکن است به دنبال بهترین موسسه آموزشی یا بهترین اساتید برای کنکور باشید. کنکور برای بعضی از دانش‌آموزان آسان و برای بعضی‌ها یک کابوس است. اگر می‌خواهید خود را برای کنکور هزار و چهارصد و دو آماده کنید پیشنهاد می‌کنیم روی موسسه کنکور آسان است تمرکز کنید. تا با بهترین اساتید و روش های نوین تدریس، چه به صورت تستی، چه به صورت مفهومی آشنا شوید و کنکور به مرحله‌ای آسان از زندگی شما تبدیل شود.

موسسه کنکور آسان است

کنکور آسان است به عنوان یک موسسه آموزشی معتبر کار خود را در سال 1373شروع کرد. با توجه به شرایط کنونی که فقط با داشتن یک آموزش بسیار حرفه ای و خلاق و مسئولیت می‌توان رقابتی ماند، این موسسه توانسته به نامی مطرح و پررنگ در زمینه کنکور تبدیل شود. اولویت شماره یک این مجموعه آموزشی این است که دانش آموزان را صرف نظر از پیشینه تحصیلی و ضعفهایی که دارند، با ارائه روش های آموزشی مناسب و عالی که توسط اساتید با تجربه این مرکز دریافت می‌کنند به خوبی در جهت موفقیت تحصیلی و موفقیت در کنکور آماده کند.

از دیگر اهداف این موسسه می‌توان به این اشاره کرد که همه افراد در هر نقطه از کشور می‌توانند از آموزشهای خوب و اصولی بهرمند شوند براین اساس محصولات آموزشی را در قالب دی‌وی‌دی عرضه کرده است تا دانش آموزان بتوانند از طریق آموزش معلمین و مشاورین به نام و با تجربه در کنکور عملکردی عالی داشته باشند.

از ویژگی‌های برجسته و متمایز کنکور آسان است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زبان آسان و روان که مباحث را از پایه و ریشه به شکلی قابل فهم مطرح کرده است.
 • آموزشهای جامع و نکات کلیدی کنکور و مرور و جمع بندی با قیمت مناسبی ارائه می‌شود.

برای سهولت در شناخت معلمین و مشاورین آموزشی  و نوع همکاری آنها می‌توانید روی اسامی اساتید کلیک کنید.

نحوه خرید پکیج های سامان مطلبی

تماس با دفتر مرکزی موسسه کنکور آسان است 02166552600

سابقه سامان مطلبی ؟

سامان مطلبی از معروف ترین اساتید درس ریاضی و فیزیک کنکور کشور میباشد که همه روزه میتوانید تدریسهای ایشان را از اوج یادگیری مشاهده نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای

دیدگاهتان را بنویسید