فیزیک امیر مسعودی : در سال های گذشته رفته رفته سطح دشواری و سختی سوالات کنکور بیشتر شده و به دنبال آن رسیدن به درصد خوب و قبولی در دانشگاه دشوار تر. امروزه رسیدن به موفقیت و درصدی ایده آل در کنکور و یا حتی نمره ای خوب در امتحانات نهایی تنها با خواندن متن کتاب درسی بدست نمی آید. برای اینکه در موارد گفته شد موفق شوید باید تکنیک های مطالعه، تست زنی و حل سوالات را به خوبی یاد بگیرید.
با توجه به موارد ذکر شده، دغدغه اصلی دانش آموزان و اولیا یافتن آموزشگاه و دبیری است که بتواند مطالب را به خوبی و در حد سوالات دشوار تدریس کند.
درس فیزیک یکی از دشوار ترین درس های کنکوری به شمار می آید. این درس که هم برای دانش آموزان رشته ریاضی و هم رشته تجربی از اهمیت بالایی برخوردار است که نیاز به آموزشی درست و اصولی برای یادگیری صحیح مطالب دارد. ما در این متن قصد داریم تا بهترین دبیر فیزیک،استاد امیر مسعودی را به شما دانش آموزان و اولیای عزیز معرفی کنید تا دیگر نگرانی بابت درس فیزیک در کنکور و یا امتحانات نداشته باشید.

استاد امیر مسعودی

استاد امیر مسعودی مدرس درس فیزیک و ریاضی موسسه کنکور آسان است می باشد. تدریس های استاد امیر مسعودی برای دانش آموزانی است که می خواهند به درصد بالایی در درس فیزیک کنکور دست یابند و هدفشان قبولی در دانشگاه های رتبه اول کشور است.

فیزیک امیر مسعودی
استاد امیر مسعودی 12 سال سابقه تدریس دارند. ایشان نخستین مبتکر روش ها و تکنیک های سرعتی برای دست یابی به سوالات تستی درس فیزیک می باشند.
از جمله دیگر افتخارات استاد ابداع روش های آموزشی نوین و ساده برای حل تست های کنکوری وتدریس این روش ها در دی وی دی های آموزشی می باشد. علاوه بر این ایشان دارای کتاب های تالیفی معروفی هستند که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم.

 

 

 

شیوه تدریس درس فیزیک توسط مهندس امیر مسعودی چگونه است ؟

همانگونه که گفتیم درس فیزیک یکی از درس های چالش بر انگیز برای کنکور و حتی امتحانات است. فیزیک امیر مسعودی با تدریسی کاملا تکنیکی و همچنین ارائه فرمول هایی جهت ساده سازی و تکنیک های منحصر به فرد این درس را برای دانش آموزان شیرین و جذاب کرده است.
دانش آموزانی که از تدریس های فیزیک امیر مسعودی استفاده می کنند، این توانایی را کسب کرده که در زمانی سریع تر به پاسخ سوالات برسند و دیگر نیازی نیست برای حل سوالات از روش های وقت گیر پیش روند.
با داشتن دی وی دی های فیزیک امیر مسعودی دیگر نیازی به هیچ استاد دیگ ندارید زیرا ایشان به خوبی تمامی نکات را بیان می کنند. در ادامه اشاره ای به دی وی دی های آموزشی فیزیک امیر مسعودی خواهیم داشت.

دی وی دی های تصویری آموزشی امیر مسعودی

پیش تر اشاره کردیم که استاد امیر مسعودی هم در درس فیزیک و هم ریاضی کنکور تدریس انجام می دهند. ایشان تمامی مباحث موجود در این دو کتاب را با روش هایی کاملا نوین و تکنیک محور و به زبانی شیوا و ساده بیان می کنند. تدریس های استاد امیر مسعودی به قدری شیرین و قابل فهم است که حتی افرادی که سال ها از دنیای آموزش به دور بودند هم با دیدن این ویدیو ها به درس فیزیک و ریاضی علاقه مند می شوند.
علاوه بر این دانش آموزانی که تمایل به تغییر رشته دارند و هیچ پیش زمینه ای از درس فیزیک ندارند هم می توانند از دی وی دی های فیزیک امیر مسعودی استفاده کنند و در زمانی کوتاه به مهارت بالا در تست زنی این درس برسند.
شیوه تدریس استاد بدین صورت است که ابتدا مفهوم را به خوبی برای دانش آموز بیان می کنند و سپس نکات و تکنیک های حل تست مرتبط با آن مفهوم را آموزش می دهند. در ادامه دانش آموزان می توانند از جزوات استاد برای خلاصه برداری و تست زنی استفاده کنند.

فیزیک مسعودی

فیزیک دهم امیر مسعودی

از جمله مباحثی که دی وی دی های فیزیک دهم امیر مسعودی آن ها را پوشش می دهد می توان به سر فصل های زیر اشاره داشت.

 • اموزش فصل یک اندازه گیری: این دی وی دی برای فصل اول فیزیک دهم می باشد. تعداد حلقه های تدریس آن 3 عدد بوده و به همراه دی وی دی جزوه ای 36 صفحه ای هم ارائه می شود.
  -روش تست زنی فصل اول اندازه گیری: این دی وی دی دارای 4 حلقه می باید که در آن استاد امیر مسعودی روش های سرعتی و تکنیک های حل سوالات فصل اندازه گیری را به دانش آموزان یاد می دهند. دانش آموزان پس از دیدن این ویدیو فیزیک امیر مسعودی می توانند در زمانی کوتاه به تمامی سوالات طرح شده از این بخش پاسخ دهند.
 • اموزش فصل دوم فیزیکی مواد : این فصل به طور متوسط 2 تا 3 تست در کنکور دارد.خیلی از دانش آموزان به دلیل زمان مفاهیم زیاد این بخش، آن را حذف می کنند. اما استاد مسعودی در زمانی کوتاه و بیانی قابل فهم تنها در چندین حلقه به گونه ای این فصل را دریس می کنند که دانش آموزان به راحتی بتوانند به تمامی سوالات آن پاسخ دهند. در نتیجه این برتری دانش آموزانی فیزیک امیر مسعودی در مقابل کسانی است که این فصل رو حذف می کنند.
 • اموزش فصل سوم انرژی و توان: استاد مسعودی در دی وی دی آموزشی این مبحث علاوه بر آموزش به حل سوالات کنکوری و تست های مشابه در این زمینه پرداخته اند.
  -روش تست زنی فصل سوم کار و انرژی و توان : در کنار دی وی دی های آموزشی این مبحث، برای حل سوالات بیشتر می توانید از روش تست زنی استاد مسعودی استفاده کنید. استاد در این دی وی دی تمامی الگو سوالاتی کنه از مبحث مربوطه طرح می شود را بیان کرده و به حل آن ها می پردازند.
 • اموزش فصل چهارم قانون گازها :این دی وی دی آموزشی دارای 7 حلقه است و در مجموع در 14 ساعت آموزش داده می شود.
  -روش تست فصل چهارم قانون گازها: با تهیه این ویدیو در کنار ویدیو آموزشی این مبحث دیگر نیازی به هیچ کتاب تست و یا آموزش های جانبی ندارید.

محاسبات سریع سامان مطلبی

بدون امتیاز 0 رای
110،000 تومان
110،000 تومان
150،000 تومان

فیزیک یازدهم امیر مسعودی

آموزش فصل یک ساکن تجربی : این ویدیو دارای 16 ساعت تدریس و در 9 حلقه می باشد.

 • روش تست فصل یک ساکن تجربی : استاد امیر مسعودی مبحث مورد نظر را در 8 حلقه دی وی دی و به طور تقریبی 10 ساعت به صورت تستی و نکات حل سوال بیان می کنند.
 • اموزش فصل دو جریان و مدار تجربی :این مبحث به دلیل توضیحات بیشتری که نیاز داراد دارای 12 حلقه دی وی دی می باشد که در مجموع 18 ساعت تدریس را در بر می گیرد.
 • روش تست فصل دو جریان و مدار : دانش آموزان عزیز با تهیه این ویدیو می توانند به تسلط کامل در حل تمامی تیپ سوالات مرتبط با مبحث جریان و مدار برسند و دیگر نیازی به منابع اضافه و گیج کننده نداشته باشند.
 • اموزش فصل سوم مغناطیس : تدریس این مبحث در 6 حلقه ویدیو و 12 ساعت انجام شده و پس از دیدن آن دانش اموزان به طور کامل مباحث را یاد می گیرند.
 • روش تست فصل سوم بخش اول مغناطیس تجربی : دی وی دی های تست زنی مغناطیس استاد امیر مسعودی در 9 ساعت ضبط شده و تمامی مدل سوالات مرتبط با این موضوع را پوشش می دهد.
 • روش تست فصل سوم بخش دوم مغناطیس تجربی
 • روش تست خازن تجربی
 • اموزش فصل اول ساکن یازدهم رشته ریاضی
 • روش تست فصل اول ساکن یازدهم رشته ریاضی
 • اموزش فصل دوم جریان و مدار رشته ریاضی
 • روش تست فصل دوم جریان مدار رشته ریاضی
 • اموزش مغناطیس و القا رشته ریاضی
 • روش تست بخش اول القا و مغناطیس ریاضی
 • روش تست بخش دوم القا و مغناطیس رشته ریاضی
 • روش تست خازن رشته ریاضی

فیزیک دوازدهم امیر مسعودی

 

 1. حرکت شناسی رشته تجربی
 2. حرکت شناسی رشته ریاضی
 3. نوسان دوازدهم تجربی
 4. مبحث نوسان رشته ریاضی
 5. دینامیک فصل دو رشته تجربی
 6. دینامیک فصل دوم رشته ریاضی
 7. مبحث فیزیک اتمی هسته ای تجربی
 8. روش تست موج تجربی

محاسبات سریع سامان مطلبی

بدون امتیاز 0 رای
110،000 تومان
110،000 تومان

روش تست حرکت شناسی سامان مطلبی

بدون امتیاز 0 رای
150،000 تومان
150،000 تومان

جمع‌بندی و همایش فیزیک امیر مسعودی

 • جمع بندی دهم و یازدهم رشته ریاضی: این مجموعه برای ماه های نزدیک به کنکور مناسب می باشد و مانند همایش های کنکوری تمامی مباحث را در زمانی فشرده تر و بیان نکات کلیدی و مهم بیان می کند. دی وی دی های جمع بندی برای دانش آموزانی که نیاز به یک نیروی محرکه برای جمع بندی دارند توصیه می شود.
 • جمع بندی دهم و یازدهم تجربی
 • سایر دی وی دی های فیزیک امیر مسعودی :
 • در بخش قبل توضیحانی در مورد هر ویدیو و موارد بیان شده برای آموزش و یا تست زنی گفتیم. در این بخش نام دیگر دی وی دی های ضبط شده توسط استاد امیر مسعودی هم برای آموزش و هم تست را آورده ایم. هر کدام از این مجموه ها دارای چندین حلقه دی وی دی می باشند که در کنار آن ها جزوه نیز ارائه می شود.

همانگونه که همگان میدانیم در سال های اخیر سطح سوالات کنکو دشوار شده و برای رسیدن به موفقیت در این آزمون به آموزش های درست نیازمندیم.توصیه ما به شما این است که به جای آزمون و سنجش استاد های مختلف و یا منابع مختلف که هم سبب سردرگمی دانش آموز و هم اتلاف وقت می شود، از اساتید با تجربه و نام آشنا استفاده کنید. اساتیدی مثل امیر مسعودی که در تدریس درس فیزیک دارای سابقه درخشانی بوده و دانش آموزان به کمک تدریس های ایشان به درصد بالای کنکور دست یافته اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید