لوح فشرده کنکور یکی از امکانات دیگری است که تکنولوژی برای داوطلبین کنکور به ارمغان آورده است و این ابزار در کنار دیگر منابع آموزشی مورد استفاده دانش آموزان و پشت کنکوری های عزیز قرار گرفته و بسیاری از آن نتایج مطلوب و خوبی گرفته اند. البته لازم به ذکر است این گونه سی دی ها و یا دی وی دی های آموزشی به نوعی در بالابردن مهارت تست زنی و تقویت و تاکید بر نکات مهم درسی کاربرد داشته و به عنوان تنها مرجع و یا اصلی ترین مرجع، نباید لحاظ شود. این ابزار کمکی در کنار دیگر امکانات آموزشی مثل کلاس ها و کتاب های کنکوری و… به داوطلبین حس اعتماد به نفس بیشتر  می دهد و نیز امکان برقراری ارتباط با اساتید برتر کنکور را ایجاد می کند.

به علاوه؛ نوع مطالعه دانش آموز را جهت دار می کند و بهره گیری از مشاوره های صحیح تحصیلی را ممکن می سازد. اما به راستی باید برای انتخاب و خرید به سراغ کدام برند برویم؟ آیا فاکتورهای خاصی برای تشخیص بهترین نوع لوح فشرده وجود دارند؟ چقدر هزینه برای آن باید در نظر گرفت؟ لزوم استفاده از این لوح های فشرده یا دی وی دی ها برای هر داوطلب کنکوری چقدر است؟ چند درصد از موفقین کنکور از این لوح های فشرده استفاده کرده اند؟

 

لوح فشرده کنکور

بهترین دی وی دی های فشرده کنکور

امروزه در بازار داغ کلاس های کنکور و کشش های زیادی که برای تشویق کنکوری ها در جهت ثبت نام در کلاس ها و خرید دی وی دی های آموزشی وجود دارد؛ سردرگمی زیاد داوطلبین در انتخاب و خرید لوح های فشرده به وضوح به چشم می خورد. برای انتخاب بهترین دی وی دی های فشرده کنکور ابتدا به هدف خود از خرید فکر کنید.

آیا شما در یادگیری نکات مهم درسی کمی مشکل دارید و یا ممکن است چیزی از نظرتان پنهان مانده باشد و نیاز به دوره و یادآوری یک استاد متبحر و با تجربه دارید؟ و یا از تدریس اساتید این فن خیلی اطلاع ندارید و احتمالا هزینه کردن برای آن را پول هدر دادن می دانید؟ شاید دنبال یادگیری نکات تست زنی هستید اما نمی توانید به راحتی به هر برندی اعتماد کنید.  شاید از کیفیت این لوح های فشرده خیلی اطلاع ندارید و یا تاثیر آنها را در بالابردن راندمان نهایی کار داوطلبین قبلی نمی دانید. احتمالا همه بخش ها و یا فصول یک کتاب را نیاز ندارید و تنها چند بخش از یک درس برایتان کفایت می کند. پس برای یافتن جواب ها ادامه مقاله را دنبال کنید.

 

خرید کدام لوح فشرده کنکور بهتر است؟

 

در جواب خرید کدام لوح فشرده کنکور بهتر است؟ باید بگوییم آن دسته لوح فشرده هایی که تکنیک های آموزشی برتر را دنبال می کنند و برای کل ایران شناخته شده هستند مانند دی وی دی های کنکور آسان است، یک انتخاب منطقی تر و جوابده می تواند باشد. چون نه تنها نحوه تدریس اساتیدی همچون امیر مسعودی و استاد حسین احمدی بر عموم کنکوری های ایران که از طریق تلویزیون برنامه های آنان را دنبال می کنند، آشنا و قابل تصمیم گیری است؛ بلکه سابقه تجربه و کارنامه این بزرگواران در خصوص روش های موثر تست زنی، بر همه روشن است.

شما حتی با سرچ نام این معلمین متبحر در اینترنت همه چیز را درباره رزومه آنان خواهید دانست. در ضمن؛ هر بخش و یا فصلی از درس که نیاز به تقویت بیشتر دارید به صورت تدریس آنلاین در سی دی یا دی وی دی تهیه شده است که قابل خرید می باشد و بسیار به صرفه است. همچنین کیفیت لوح های فشرده تضمین شده و با یکی دوبار استفاده، خش دار یا بلا استفاده نمی شوند. سایت رتبه گردون با داشتن مشاورین آنلاین بهترین شیوه استفاده از این لوح های فشرده را در ا ختیارتان می گذارند. در قسمت فروشگاه این سایت می توانید محصولات کنکور آسان است را ببینید و تهیه کنید.

 

قیمت لوح فشرده آموزش کنکور

 

قیمت لوح فشرده آموزش کنکور بنا به دلایلی همچون ماهیت تهیه و ادیت محصول کمی بالاست و به قولی همه کنکوری ها از عهده خرید آن بر نمی آیند. بهترین راه حل این است که به سراغ برندی آشنا و با کیفیت و ارزان بروید که ضمانت محصول هم دارد. ضمنا نوع تدریس و تجربه اساتید و معلمین آن را می شناسید و از تبحر ایشان در تست زنی و آموزش باخبرید. بنابراین با سایت رتبه گردون شما را آشنا می کنیم که در قسمت فروشگاه آن انواع دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است و اساتید مطرح کشور را در یک صفحه می بینید و امکان انتخاب و خرید آنلاینی هم دارد. به نحوی که قیمت هر بسته آموزشی معلوم بوده و با تخفیف به مشتریان عرضه می گردد.

این لوح های فشرده کنکوری با به روزترین روش های تست زنی و آموزشی همخوانی داشته و با استفاده از آنها داوطلب کنکوری تقریبا از هر گونه منبع تست زنی دیگر بی نیاز می گردد. علاوه بر این؛ کیفیت سی دی ها و دی وی دی ها تضمین شده و به نوعی یک انتخاب مقرون به صرفه برای داوطلبین است. بهره مند شدن از مطالب سی دی های آموزشی کنکوری یک دوره کامل از نکات مهم و طلایی است که شاید از دید شما در هنگام مطالعه دور می مانند. بدون شک؛ هزینه برای خرید این لوح های فشرده یک اقدام عاقلانه و هوشمندانه است.

 

مزیت لوح فشرده آموزش کنکور

 

مزیت دیگر این محصولات، داشتن برنامه خواندن مناسب و یا برنامه ریزی منسجم و هدف دار است که مشاورین با تجربه ما با بررسی زمان و تعداد ساعات مورد نیاز برای آمادگی جهت رشته خاصی که مد نظر دارید برایتان آماده می کنند. این تیم پشتیبان و مشاور به نحوی دانش آموز و داوطلب کنکوری را هدایت می کنند تا نقاط ضعف و قوت درسی خود را بهتر بشناسد و چنان چه نیاز به خرید و یا تهیه جزوه و یا سی دی آموزشی دیگر از مجموعه کنکور آسان است داشته باشد او را در جریان می گذارند. در ادامه راه برای بهره گیری درست از مطالب درسی موجود در لوح های فشرده؛ آماده پاسخگویی به سوالات و اشکالات احتمالی هستند و این یک امتیاز ویژه است. آسوده خاطر از این فرصت بهره ببرید.

 

لوح فشرده کنکور

انواع لوح فشرده کنکور

 

انواع لوح فشرده کنکور در اکثر موسسات کنکوری موجود است و به نوعی بازار هدف برای این موسسات شده است. بنا به تجربه پیشنهاد می شود به سراغ تیم مشاورین قدرتمند ما در تبه گردون بروید تا از چگونگی درس خواندنتان و رشته مد نظرتان بگویید و یک رتبه تخمینی برای کنکور آینده شما لحاظ شود. سپس تکلیف درس خواندن و چگونگی آماده شدنتان برای این آزمون با یک برنامه ریزی هوشمند و کاربردی مشخص می شود.

هدف نهایی، رسیدن شما به رتبه لازم برای گرفتن صندلی و جایگاه در رشته و دانشگاه انتخابی شماست. پس باید تعداد و انواعی از محصولات لوح فشرده رتبه گردون را خریداری کنید که در روش آماده شدن نقش موثر دارند و می توانند با آموزه های خود، شما را به هدفتان برسانند. خرید یک نوع دی وی دی کنکوری شناخته شده و جوابده یکی از گام های موثر شما در مجهز ساختن خودتان برای رویارویی با آزمون کنکور است. پس تعلل نکنید. فرقی نمی کند رشته ریاضی فیزیک هستید یا تجربی و یا انسانی. حتی از پایه هفتم می توانید شروع کنید و در سیر پیشرفت و به روزرسانی اطلاعات و مهارت های تست زنی خود باشید.

بدین ترتیب اعتماد به نفس شما روز به روز بیشتر شده و خیلی آسان با کنکور روبه رو خواهید شد. از خود بپرسید سهم من از ابزار قدرتمند لوح فشرده در بالابردن شانس موفقیت در کنکورم چقدر خواهد بود؟ بنابراین به فکر تهیه مقدمات رشته مورد علاقه خود در دانشگاه باشید. خود را روی صندلی دانشگاه مورد علاقه تان تصور کنید. دیگر یک دانشگاه دولتی همچون شریف و یا دانشگاه بهشتی و دانشگاه تهران؛ فقط آرزو نیستند.  اولین گام را بردارید و با شماره  02122130931 تماس بگیرید.

 

لوح فشرده کنکور آسان است

 

لوح فشرده کنکور آسان است، یک امکان ویژه و مقرون به صرفه است که توسط اساتید برتر کنکور همچون امیر مسعودی و احمدی تهیه شده اند. حتما برنامه های تلویزیونی آن ها را در این روزها از طریق برنامه زنگ پنجم شبکه تهران و یا برنامه اوج یادگیری در شبکه های استانی دیگر پیگیری کرده اید و نکته سنجی و نکته آموزی آنان را زیر ذره بین برده اید! شناخت بالایی نسبت به کیفیت و نحوه تدریس اساتید کنکور اسان است؛ پیدا کرده اید. پس جای شک و تردید وجود ندارد.

اقدام و هزینه جهت تهیه لوح فشرده کنکور آسان است یک ضرورت به نظر می رسد. شما می توانید با دوستان خود بسته به نیاز هر کدام یک محصول را به صورت مشترک تهیه کنید و از مزایای آن سود ببرید. سهم شما  و دوستانتان از این اهرم بالابرنده مهارت و تکنیک تست زنی چقدر است؟ این دی  وی دی های آموزشی کمکی در کنار برنامه ریزی مشاورین خبره رتبه گردون شما را به درستی و به سرعت برای آزمون کنکور آماده می کنند. مشاورین رتبه گردون هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین با شماره های  02122130931 و 09121968536 در دسترس هستند و می توانند شما را برای راهی که در پیش دارید آماده کنند.

توصیه های روانشناسانه ایشان در کنترل ترس و اعتماد به نفس در امتحان یکی دیگر از خدمات آنهاست. پس این شماره ها را به خاطر بسپارید. مهم نیست در کدام منطقه زندگی می کنید. در هر کجای ایران که هستید با یک پیام یا یک تماس برای دریافت یکی از پیشرفته ترین امکانات کمک آموزشی معتبر و با کیفیت اقدام کنید. لوح فشرده کنکور آسان است در همه رشته  ها و پایه ها به تفکیک موضوعات درسی، سطح بندی شده و تمام نکات تستی مورد نیاز شما را ارايه می دهند.

 

سرفصل محصولات کنکور آسان است

 

برای آشنایی بیشتر با سرفصل ها و محصولات کنکور آسان است کافی است نام رتبه گردون را سرچ کنید و یکبار برای همیشه از سردرگمی خود را نجات دهید. با نگاهی به محصولات در این سایت از سرفصل ها  و نام دروس باخبر شوید و به صورت اینترنتی خرید کنید و در نهایت از محتوای هر سی دی و دی وی دی آموزشی لذت ببرید. این روش اینترنتی خرید به راحتی مشکلاتی اعم از رفت و آمد و ترافیک را از سر راه شما بر می دارد و شما را دراین شرایط کرونا از بیماری مصون می دارد.

با اعتماد بر اساتید خبره کنکور آسان است که شناخت آنها از طریق برنامه های ملی کاملا برای همگان میسر است به راحتی به انتخاب خود اعتماد کنید و از سایت رتبه گردون که با هدف تعیین رتبه دقیق شما فعالیت می کند خود را با دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است مجهز کنید و با شیوه های بی نظیر مطالعه و برنامه ریزی های دقیق تیم مشاورین دلسوز و مجرب ما به هدف خود برسید. همه چیز برای گل زنی مهیاست. تلاش و آینده نگری شما چقدر دقیق است؟

 

لوح فشرده کنکور

نتیجه گیری

 

موثرترین راه رسیدن به موفقیت، خواست هر آدمی است. کنکور به عنوان یک میدان آزمایشی برای جوانان تازه ورود به عرصه اجتماع است. به دلیل رقابت بالا برای تصاحب صندلی های دانشگاه های معتبر دولتی و پرطرفدار به نظر می رسد استفاده از لوح های فشرده کنکور ضرورت دارد. رقبای شما حتما خود را به هر شیوه که برایشان ممکن است آماده و تجهیز کرده اند تا در این نبرد؛ موفق بیرون آیند. پس شما از این غافله عقب نمانید و به سراغ بهترین دی وی دی های کنکوری باشید.

بسته به نوع تکنیک های به کار رفته در تدریس و یا مهارت های تست زنی، استفاده از بهترین نوع دی وی دی ها یعنی کنکور آسان است؛ پیشنهاد می گردد که از طریق سایت رتبه گردون موجودیت های لوح های فشرده کنکور بررسی و انتخاب شوند. توصیه های تحصیلی مشاورین این موسسه با آسان ترین روش های تلفنی و یا درخواست فرم آنلاین در اختیار دانش آموزان قرار دارد. مضاف بر این امکان ارسال پیام برای بر روی شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ مهیاست که در زیر شماره های این مرکز جهت هماهنگی بیشتر قرار داده می شود و  شما  می توانید سوالات خود را به راحتی از کارشناسان رتبه گردون بپرسید و ابهاماتتان را رفع کنید: 02122130931 و 09121968536.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید