مشاوره تحصیلی
مشاوره تحصیلی

جهت دریافت مشاوره تحصیلی و ارتباط با رتبه های برتر کنکور ، میتوانید فرم زیر را پر کنید.

به مشاوره نیاز دارید

همچنین این مهم نیز برای داوطلبین کنکور فراهم شده است که میتوانند با رتبه های برتر کنکور سالهای اخیر در رشته تحصیلی مورد نظرشان ، صحبت کنند.

برای شروع تنها کافیست فرم را تکمیل نموده تا در اسرع وقت ، مشاورین رتبه گردون با شما تماس بگیرند و از خدمات مشاوره ای ما ، بهمرمند شوید.

مشاوره کنکور تلفنی

 

چرا به مشاوره تحصیلی نیاز دارم؟

 

آیا درس خواندن بی وقفه کافی نیست؟ چقدر هزینه برای مشاوره باید در نظر بگیرم؟ اینها شاید سوالاتی باشد که از ذهن شما می گذرد. داوطلب گرامی برای رسیدن به موفقیت و تحصیل رشته مورد علاقه خود، باید هدفمند و جهت دار پیش بروید. باید یک برنامه کامل و فکر شده داشته باشید. اما چگونه؟

با تلفن های 02122130931 و 09121968536 تماس بگیرید و با مشاورین خبره کنکور آسان است ارتباط برقرار کنید. این یک امکانی بی نظیر و شاید بی تکرار است. مشاوره کنکور تلفنی رتبه گردون برای همه داوطلبین کنکور و دانش آموزان فرصتی برابر بوجود آورده تا با یک تلفن به توصیه های تحصیلی مورد نیاز خود برسند.

مشاوره رایگان کنکور

 

 

مشاوره کنکور اینترنتی

 

مشاوره کنکور اینترنتی، یکی از راههای آسان و جوابده در یافتن اطلاعات و توصیه های درسی مورد نظرتان است. با مراجعه به سایت رتبه گردون و پر کردن فرم مربوط به درخواست مشاوره، از راهنمایی های تیم قوی مشاورین خبره ما بهره مند بشوید.

روش های سنتی در مشاوره با مدرنیزه شدن و پیشرفت تکنولوژی به شکل اینترنتی درآمده و امکان دسترسی آسان را برای همه میسر کرده است. فاصله ها و مرزهای شهری برداشته شده و هر دانش آموزی در هر پایه ای از هفتم به بعد میتواند از رتبه گردون مشاوره تحصیلی بگیرد. کافی است یکبار شما یا والدینتان درخواست مشاوره خود را در تلگرام و یا واتس آپ با ما در میان بگذارید.

شماره 09121968536 را جز لیست مخاطبین خود قرار دهید چون از لحظه درخواست شما تا پاسخگویی چندی طول نمی کشد و کارشناسان ما شما را در پیمودن مسیر تحصیلی و رشته مورد علاقه تان هدایت می کنند.

 

مشاوره کنکور در واتساپ

 

سلام، من به مشاوره نیاز دارم! تنها کافی است این جمله را در واتساپ به شماره 09121968536

 بفرستید و ببینید که چطور مشاورین ما در هر ساعت از شبانه روز شما را یاری خواهند داد. یکی از بهترین دلگرمی های کنکوری های عزیز وجود مشاورین محترم در راهنمایی و هدایت تحصیلی موثر آنهاست. این نعمت به لطف مادر بخشنده نت برای همه جوانان پشت کنکوری مهیا شده تا در هر موقع از شبانه روز امکان گرفتن بهترین توصیه های تحصیلی و درسی را داشته باشند. پس از این فرصت برابر به نحو ایده آل بهره بجویید.

خود را به هدف خود نزدیک تر می بینید وقتی یک نفر کارشناس پخته و متبحر در انتشارات گیلنا شما را با دیدی وسیع تر از خودتان یاری می دهد و ایرادات و ضعف های شما را برایتان باز می کند. قطعا شما را تا چند قدمی موفقیت می رساند و شاید هر از چند گاه شما را بیشتر به سمت جلو هل بدهد و یا بخواهد که با انگیزه و آگاهی بیشتر رشته و شغل آینده خود را بشناسید. اینها همه نکاتی ارزشمند هستند و شاید بعد از رسیدن به صندلی دانشگاهی که در نظرتان بود یک روز برای نفرات بعدی که عازم این راه هستند، از جایگاه موثر مشاوره در رسیدن به هدفتان صحبت کنید.

مشاوره کنکور در تلگرام

 

چه رتبه ای برای رشته مورد علاقه من بهتر است؟ کدام شهر را انتخاب کنم تا حتما در کنکور قبول شوم؟ چه دانشگاه‌هایی را باید در انتخاب هایم بیاورم؟ کدام رشته برای من آینده بهتری دارد و… هزاران سوال از این دست را از کارشناسان ما در تلگرام بپرسید. رتبه گردون ارائه دهنده کامل ترین مشاوره ها و توصیه های تحصیلی توسط یک تیم مجرب است و با آسان ترین شیوه ها در خدمت شماست. در تلگرام از ما بپرسید .

شماره 09121968536 برای داوطلبین عزیز همه وقت در اختیار است. همین الان راه آینده تحصیلی خود را از ابهامات پاک کنید و چراغ روشن هدایت های مشاورین ما را سر لوحه قدم های بعدی خود قرار دهید. نگران نباشید و تردید نکنید. کافیست یک بار با رتبه گردون همراه شوید و از اطلاعات مفید کارشناسان باحوصله ودلسوز ما بهره مند گردید.

مشاوره رایگان کنکور 

مشاوره کنکور انسانی

 

مشاوره کنکور انسانی در رتبه گردون آماده پاسخگویی به سوالات شما دانش آموزان عزیز است. علاقه مندید چه سوالاتی از شما پاسخ داده شود؟ تا کنون از دوستان سال بالایی خود پرسیده اید که رمز موفقیتشان چه بوده؟ و یا  آیا به نقش مشاوره تحصیلی در راهی که در جلوی خود دارید فکر کرده اید؟ از این که چه مسیری را انتخاب کنید سردرگم هستید؟

رتبه گردون را سرچ کنید تا راه خود را پیدا کنید. دریایی از اطلاعات مفید و مورد نیازتان در جلوی روی شما گسترده می شود .جزوات عالی و پر نکته، لوح های فشرده و نکات تستی عالی و  نیز از نعمت وجود کارشناسان خبره ما در زمینه هدایت تحصیلی بهره خواهید برد. نیاز به یک مشاور قدرتمند و آینده نگر در زمینه تخصصی رشته شما برای پیشبرد اهدافتان،کمک بزرگی است.
جهت ارتباط با دانشجویان رشته حقوق و فرهنگیان کافی است با شماره های زیر ارتباط بگیرید و هر گونه سوال از این دست را به راحتی از خبرگان این فن بپرسید: 02122130931 و 09121968536

 

مشاوره کنکور آنلاین 

 

شاید تنها در کمتر از یک دهه پیش مشاوره کنکور آنلاین یک رویا بود! ولی حالا به لطف تکنولوژی و گسترش وب  و اینترنت، همه می توانند از این دست مشاوره های آسان بهره ببرند و راندمان کار خود را ارزیابی کنند. به راحتی یک تماس با شماره های 02122130931 و 09121968536و یا ارسال پیام در واتساپ و یا تلگرام به شماره  09121968536 رتبه گردون شما را متحیر خواهد کرد چرا که راه حل های شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان می آورد.

پکیج ها و مجموعه های بی نظیری از آموزش های لازم برای کنکور و  برنامه ریزی  دقیق و کاربردی و نیز مشاوره تحصیلی خاص شرایط درسی شما. مشاوره کنکور آنلاین به شما می گوید چقدر تا رسیدن به هدفتان فاصله دارید و یا چقدر و چگونه باید تلاش کنید تا در جایگاه تحصیلی مطلوب خود قرار گیرید. یک مشاوره کنکوری آنلاین نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری و صرف هزینه ندارد. هزینه های رفت و آمد و اتلاف وقت و از این دست. در واقع پیشنهاد مشاوره کنکور آنلاین رایگان در شرایط کرونای امروزی یک پیشنهاد فوق العاده عالی و یک انتخاب هوشمندانه است.

 

 

مشاوره تحصیلی برای کنکور

 

آیا رتبه من برای قبولی در رشته دلخواهم کافیست؟ چند نفر از شما این سوال  را در ذهن دارید؟

آیا با رتبه کنونی ام امکان موفقیت دارم؟ آینده شغلی خود را چگونه تضمین کنم؟ چه مدت باید بخوانم؟ آیا می توان به یک برنامه ریزی موثر و تست شده دست پیدا کنم؟ اگر این سوالات در ذهن شما نقش بسته پس شما برای آینده خود هدفی دارید که برایتان باارزش است و دنبال راهکار مناسب می گردید.

قبل از هر چیز شما به یک مشاوره برای کنکور نیاز دارید. آن هم از نوع عالی! رتبه گردون با شماره های 02122130931 و 09121968536 در خدمت شماست. همچنین با ارائه خدماتی نظیر برنامه ریزی پربازده شما را در جهت رسیدن به هدف خود یاری می دهد. امروز روز سرنوشت شماست چون شما با قدرت الفاظ و توصیه های کارآمد یک مشاوره خوب، آینده ای بهتر را خلق خواهید کرد. از این مهم غافل نشوید و گوی سبقت را از همسن و سالان خود در این زمینه هم بربایید.

 

مشاوره کنکور پزشکی

 

چقدر با قبولی در رشته پزشکی فاصله دارم؟ کدام یک از رشته های پزشکی را انتخاب کنم؟ در چه دانشگاهی شانس قبولی بیشتری دارم؟ چگونه هدفمند و موثر بخوانم؟ چقدر این سوالات ذهن شما را مشغول کرده است؟ آیا برای پاسخ گویی به این سوالات به فکر راه حل بوده اید.

با رتبه گردون تماس بگیرید تا بدانید چقدر برای بدست آوردن رتبه مورد نظرتان باید تلاش کنید و چه برنامه ریزی داشته باشید. حتی باید بدانید چگونه این برنامه را عملی کنید و خبر خوب آن که کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. برای رسیدن به مقصودتان با شماره های 02122130931 و 09121968536 تماس بگیرید.

گاهی صحبت ها و تجربیات یک مشاور، مسیر ما را به درستی عوض می کند و از اشتباه احتمالی می رهاند. گاهی اوقات فقط یک جمله از استاد، ما را به مقصد می رساند. پس اهمیت مشاور و قدرت کلامش برای هر دانش آموز خوش فکر و آینده نگری روشن است. کسانی که قبلا راه موفقیت را پیموده اند اهمیت موضوع و نقش توصیه ها و مشاورین را بهتر می دانند و حتما جز تجربیاتشان استفاده از اساتید برتر و کارشناسان مشاوره خبره به چشم می خورد.

مشاوره رایگان کنکور

 

مشاوره کنکور تجربی

 

آیا برای رشته تجربی می توانم مشاوره کنکور بگیرم؟ جواب، آری است. راه درست انتخاب مشاور از رتبه گردون می گذرد. رتبه گردون نامی آشنا برای کنکوری های عزیز است. سایتی که در آن منابع ارزشمندی برای موفقیت در کنکور موجود است. همچنین مشاورین مجربی در اختیار داوطلبین گذاشته تا به جوانان این مملکت خدمت رسانی کنند.

جهت ارتباط با دانشجویان پزشکی و دندان پزشکی تنها کافیست با شماره 02166552600 تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با مشاورین رتبه گردون تنها با یک تماس ممکن است. شما می توانید از طریق واتساپ و تلگرام هم پیامی مبنی به نیاز به مشاوره را برایمان ارسال کنید. اینکه چقدر با ما فاصله فیزیکی دارید، مهم نیست. راحت ترین راه های ارتباطی برایتان میسر شده است. از این فرصت بهره ببرید. همین امروز، روز تصمیم گیری و انتخاب برای ساختن آینده ای بهتر است. پس تعلل نکنید و با 02122130931 و 09121968536 تماس بگیرید.

 

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

 

مشاوره و برنامه ریزی کنکور، زمانی یکی از آرزوهای بچه های بزرگتر از شما بوده است و اکنون شمایی که هنوز وارد دانشگاه نشده اید و در پی یافتن مرکز کنکوری خوب هستید، یک امکان ایده آل و در دسترس است. همچنین، مژده اینکه رتبه گردون مشاوره و برنامه ریزی جوابده را برایتان به نحوی آسان فراهم می کند و شما را از سردرگمی و انتخاب های جورواجور و غلط دور می کند.

داوطلبین عزیز، آسوده خاطر با شماره ها تماس برقرار کنید و از مشاورین مطلع و فرهیخته رتبه گردون همه سوالات مهم خود را درباره رشته و آینده تحصیلی خود بپرسید. از شک و گمان بپرهیزید. شما به یک کارشناس فهیم و دلسوز برای رسیدن به هدفتان نیاز دارید که توصیه های طلایی و کار سازش چراغ راهتان باشد. کافی است یک پیام در واتساب به ما بدهید. یا از طریق فرم های مشاوره رتبه گردون اقدام کنید.

راه های موثر و کاربردی زیادی هست تا شما از نعمت کارشناسان ما بهره مند شوید. حتی با یک تماس با شماره های02122130931 و یا 09121968536 می توانید سوالاتتان را پاسخ بگیرید.

مرکز مشاوره تحصیلی کنکور

 

مرکز مشاوره تحصیلی کنکور  یک خبر خوب برای پشت کنکوری های عزیز است. کسانی که در سر آرزوی رسیدن به یک جایگاه خوب در یک رشته خاص را دارند، قطعا به یک مرکز مشاوره کنکور نیازمندند تا راهنمایی های مکفی و کاربردی را دریافت کنند. این امکان در رتبه گردون برای همه جوانان طالب مشاوره کنکور در جای جای این مرز و بوم مهیا شده است.

کافی است یکبار نام رتبه گردون را سرچ کنید تا هر آنچه از دی وی دی و منابع آموزشی امیر مسعودی و عارف ربیعیان  نیاز دارید، پیش رویتان گسترده شود. شماره های این مرکز مشاوره برای سهولت در اختیارتان قرار می گیرد، 02122130931 و 09121968536

 

مشاوره تحصیلی کنکور امسال

 

 برای موفقیت در کنکور امسال چه راهکاری دارید؟ آیا با یک مشاوره تحصیلی عالی موافقید؟ برای رسیدن به انتخابی که شما را از پشت کنکوری شدن نجات دهد و در مسیر ادامه تحصیل در یک دانشگاه خوب قرار بگیرید، رتبه گردون را سرچ کنید. شماره های زیر را برای گرفتن ارتباط با مشاورین ما در گوشی خود ذخیره کنید و با یک تماس جواب همه سوالات و ابهامات ذهنی خود را دریافت کنید.

تمام تلاش های قبل کنکور از یک طرف و راهنمایی های درست و دقیق برای انتخاب رشته از طرفی دیگر شانس موفقیت شما را بالا می برد. این نکته مهمی است که شاید در اولین بار امتحان کنکور برای خیلی ها تجربه شده باشد. به بهترین راه حل ها بیندیشید و از اتلاف وقت بپرهیزید. قاطعانه تصمیم بگیرید . این فرصت، تکرار نشدنی است. برای داشتن بهترین مشاوره ها خود را آماده کنید و با شماره های زیر ارتباط بگیرید و هر گونه سوال از این دست را به راحتی از کارشناسان رتبه گردون بپرسید.

02122130931 و 09121968536

برای چه مقاطعی مشاوره تحصیلی انجام میدهید؟

تمامی دانش آموزان پایه نهم تا دوازدهم میتوانند از خدمات مشاوره استفاده نمایند.

تا چه میزان میتوان به گروه مشاورین موسسه شما اطمینان کرد؟

جهت اطمینان میتوانید از دوره آزمایشی استفاده نموده تا اطمینان لازم را کسب نمایید.

چگونه میتوانم از مشاوره کنکور تجربی استفاده نمایم؟

جهت استفاده از مشاوره کنکور تجربی با شماره 02166552600 تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۹ رای

6 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید