قبولی کنکور 1400 با استاد احمدی کنکور آسان است

قبولی کنکور 1400 با استاد احمدی کنکور آسان است

قبولی کنکور 1400 سراسری رقابتی سخت و تنگاتنگ میان دانش آموزان است و همه ی آن ها به نحوی سعی و تلاش خود را می کنند تا نتیجه ی دلخواهشان را کسب کنند. در زیر نکات کنکور 1400 با استاد احمدی را می خوانید.

دوازدهم ریاضی (دین و زندگی)

بیشتر
افزوده شد
٪20
آموزش جامع دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی

آموزش جامع دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی

240,000 تومان

192,000 تومان
افزوده شد
٪20
تست زنی دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی

تست زنی دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی

240,000 تومان

192,000 تومان
افزوده شد
٪20
جمع بندی دین و زندگی کنکور سعید بدلی

جمع بندی دین و زندگی کنکور سعید بدلی

270,000 تومان

216,000 تومان
افزوده شد
٪20
جمع بندی دین و زندگی کنکور استاد احمدی

جمع بندی دین و زندگی کنکور استاد احمدی

180,000 تومان

144,000 تومان

موفقیت در کنکور به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد مثل شرایط محیطی دانش آموز و میزان مطالعه و حتی نحوه ی برخورد خانواده با مشکلات این دوران و بسیاری عوامل دیگر که ذکر تمام آن ها در این مقاله ممکن نیست اما ما قصد داریم در ادامه با استاد احمدی به مهم ترین مواردی که در قبولی کنکور نقش بسزایی دارند اشاره کنیم. پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

 

کنکور آسان است

 

قبولی کنکور 1400 با استاد احمدی کنکور آسان است

 

تعیین هدف:

 

اولین گام موثر در قبولی کنکور1400 این است که هدف خود را مشخص کنید. زندگی انسان بدون هدف بیهوده و بی معنا است و هر چقدر هم که تلاش کند بدون هدف به نتیجه ای نمی رسد.

منظور از تعیین هدف این نیست که از ابتدا بگویید من رشته ی دندان پزشکی دانشگاه تهران را میخواهم! منظور این است که باید تکلیفتان با خودتان مشخص باشد.

باید بدانید که قرار است تا چه حد تلاش کنید و آیا به رشته های تراز اول فکر می کنید یا هدف شما رشته های پایین تر است. پس بهتر است که بدانید در چه راهی قدم می گذارید و برای قدم نهادن در این راه چقدر باید تلاش کنید. فراموش نکنید که هدف به زندگی شما شور و اشتیاق و انگیزه می بخشد.

 

منابع کنکور1400:

 

گام بعدی در قبولی کنکور1400 مشخص کردن منابع آن است. منابع سوالات کنکور معمولا هر سال تغییر می کند و شما باید از موثق ترین و معتبر ترین منابع کنکور استفاده کنید و به یاد داشته باشید که کتاب درسی شما اولین و بهترین منبع کنکور است.

تا زمانی که بر مطالب پایه ی کتاب درسی تسلط کافی را به دست نیاورده اید بهتر است سراغ تست و کتاب های کمک درسی نروید. تست زدن زمانی موثر واقع می شود که شما مطالب کتاب را به خوبی یاد گرفته باشید.

 

برنامه ریزی:

 

پس از آن که منابع کنکور را شناسایی کردید باید یک برنامه ریزی خوب و مناسب با شرایط خودتان طراحی کنید. برنامه ریزی را می توانید خودتان انجام دهید و یا طراحی آن را به یک مشاور خبره بسپارید.

در این مورد می توانید با مشاوران ما در موسسه ی کنکور آسان است مشورت کرده و بهترین نتیجه را کسب کنید. یک برنامه ریزی ایده آل باید تمام جنبه های زندگی دانش آموز را در نظر بگیرد و در کنار مطالعه زمانی را نیز به استراحت اختصاص دهد. برنامه ای که زمان استراحت نداشته باشد بازدهی شما را در دراز مدت بسیار کاهش می دهد.

 

نکات مهم کنکور 1400 با استاد احمدی

 

حل تست های متنوع:

 

پس از آن که با یک برنامه ریزی صحیح مطالب هر بخش را مطالعه کردید بهتر است که با کتاب های کمک درسی ادامه دهید و تست بزنید تا فهم مطالب برایتان آسان تر شود. کتاب های تست مختلفی در بازار موجود است اما بهترین آن ها کتابی است که فهم آن برای شما راحت تر باشد.

 

شرکت در آزمون های آزمایشی:

 

بهتر است که از همان ابتدای کار در یکی از آزمون های آزمایشی مثل سنجش  یا قلم چی شرکت کنید و بر اساس بودجه بندی مشخص شده برای هر مرحله مطالعه کنید.

آزمون آزمایشی به شما کمک می کند که هر ماه در محیطی بسیار شبیه به کنکور دانش خود را بسنجید و در رفع مشکلات درسی بیشتر تلاش کنید. اگر در ابتدا رتبه ی آزمون ها بالا نبود اصلا خودتان را نبازید. این آزمون ها تنها برای آزمایش و رفع مشکلات درسی شما طراحی شده!

 

تحلیل آزمون:

 

در هر مرحله از آزمون پس از اتمام بهتر است که سوالات و پاسخ هایتان را بررسی کنید تا ببینید که اشکال در چه مواردی است. این تکنیک بسیار موثر است و می تواند مطالب را به خوبی در ذهنتان تثبیت کند.

سوالاتی که به آن ها پاسخ اشتباه داده اید مشخص کنید و نکته ی این سوال را در دفترچه ای کوچک یادداشت کنید تا دفعات بعد دچار این اشتباه نشوید. می دانید که بسیاری از سوالات تکرار می شوند پس این کار می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند.

 

آزمون های سال قبل:

 

همان طور که اشاره کردیم بسیاری از سوالات کنکور هر سال تکرار می شوند و شما می توانید از این مسئله به نفع خودتان استفاده کنید. کنکور های ده سال اخیر را پیدا کنید و آن ها را حل کنید و هر کجا که اشتباه داشتید حتما نکته ی آن را یادداشت کنید. این کار بازدهی شما را بسیار افزایش می دهد و همچنین مهارت تست زنی را در شما بسیار تقویت می کند.

 

استرس خود را مدیریت کنید:

 

تمام موارد بالا در قبولی کنکور1400 شما بسیار موثر است اما در صورتی که استرس خود را کنترل کنید. اگر دقت کرده باشید نگفتیم که استرس خود را کاهش دهید و یا استرس نداشته باشید زیرا استرس در حد کم بد نیست و اهمیت موضوع را به شما یادآوری می کند تا همچنان با جدیت تلاش کنید.

اما اگر استرس افزایش یابد و دیگر تحت کنترل شما نباشد بسیار خطرناک است و می تواند تمام تلاش هایتان را بی نتیجه بگذارد. پس اگر استرس زیادی دارید از راه های مختلفی در جهت رفع آن تلاش کنید.

 

قبول شدن در کنکور 1400 با استاد احمدی کنکور آسان است

 

همان طور که در موارد بالا اشاره کردیم برای موفقیت در کنکور1400 عوامل بسیار زیادی وجود دارد اما مهم ترین آن ها مواردی است که ذکر شد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خدمات مشاوره ی تحصیلی و برنامه ریزی با ما تماس بگیرید.

تیم مشاوره و برنامه ریزی مهندس فراهانی پیشرو در خدمات مشاوره است و هر ساله اقدام به پرورش رتبه برتر های بسیاری نموده اند. با ثبت نام در تیم مشاوره ی مهندس فراهانی یک پشتیبان و مشاور اصلی و یک دانشجوی رشته ی هدف همواره با شما در ارتباط هستند و در قبولی شما نقش بسزایی خواهند داشت.

شما هم می توانید یکی از رتبه های برتر قبولی کنکور1400 باشید! کافیست با ما تماس بگیرید تا گام به گام شما را همراهی کنیم. شماره های تماس جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر:

:

09121968536

02122130931

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره
چت آنلاین در واتس آپ
Send via WhatsApp