درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

دپارتمان تخصصی مشاوره تحصیلی رتبه گردون ، با مدیریت مهندس فراهانی و نظارت مستقیم استاد حسین احمدی از سال 1391 با بهره مندی از بهترین و مجرب ترین کادر مشاورین شهر تهران به پرورش رتبه های برترکنکور در سالهای اخیر پرداخته و از این حیث دارای کارنامه ای درخشان میباشد.

کارگروه مشاوره تخصصی رتبه گردون ، هم اکنون بعنوان برترین و موفق ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی موسسه کنکور آسان ، مشغول به فعالیت میباشد.

موسسه کنکور آسان است ، که در سالهای اخیر تحت عنوان انتشارات گیلنا نیز شناخته میشود ، در جهت برقراری عدالت آموزشی و بهره مندی تمامی دانش آموزان ایران زمین از شیوه تدریس نوین و آموزشهای سطح بالا و همچنین برای رفع دغدغه دانش آموزان و بالا بردن سطح آمادگی داوطلبین کنکور جهت شرکت در آزمون کنکور سراسری اقدام به ضبط و تولید لوحهای فشرده با تدریس بهترین و مطرح ترین اساتید کنکوری کشور پرداخته است.

همچنین با نظر استاد حسین احمدی ، موسسه کنکور آسان است برای ایفای مسئولیت اجتماعی خود ، اقدام به ارائه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی برای تمامی دانش آموزان عزیز در مقاطع هفتم الی دوازدهم در هر نقطه از کشور بصورت کاملا رایگان نموده است.

تماس و مشاوره
چت آنلاین در واتس آپ
Send via WhatsApp

دریافت رایگان بسته نمونه تدریس از تمامی دروس

به همراه یک هفته مشاوره رایگان

پکیج رایگان

  • مثال: مسعود مرادی
  • مثال: 09035809763