درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

دپارتمان تخصصی مشاوره تحصیلی رتبه گردون ، با مدیریت مهندس فراهانی و نظارت مستقیم استاد حسین احمدی از سال 1391 با بهره مندی از بهترین و مجرب ترین کادر مشاورین شهر تهران به پرورش رتبه های برترکنکور در سالهای اخیر پرداخته و از این حیث دارای کارنامه ای درخشان میباشد.

کارگروه مشاوره تخصصی رتبه گردون ، هم اکنون بعنوان برترین و موفق ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی موسسه کنکور آسان ، مشغول به فعالیت میباشد.

موسسه کنکور آسان است ، که در سالهای اخیر تحت عنوان انتشارات گیلنا نیز شناخته میشود ، در جهت برقراری عدالت آموزشی و بهره مندی تمامی دانش آموزان ایران زمین از شیوه تدریس نوین و آموزشهای سطح بالا و همچنین برای رفع دغدغه دانش آموزان و بالا بردن سطح آمادگی داوطلبین کنکور جهت شرکت در آزمون کنکور سراسری اقدام به ضبط و تولید لوحهای فشرده با تدریس بهترین و مطرح ترین اساتید کنکوری کشور پرداخته است.

همچنین با نظر استاد حسین احمدی ، موسسه کنکور آسان است برای ایفای مسئولیت اجتماعی خود ، اقدام به ارائه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی برای تمامی دانش آموزان عزیز در مقاطع هفتم الی دوازدهم در هر نقطه از کشور بصورت کاملا رایگان نموده است.

چت آنلاین در واتس آپ
برقراری ارتباط از طریق واتس اپ
تماس و مشاوره