گیلنا

در این مطلب می خواهیم درباره ی انتشارات گیلنا صحبت کنیم. شاید اسم انتشارات گیلنا را کمتر شنیده باشید اما قطعا نام برند “کنکور آسان است” بارها و بارها به گوش تان رسیده است. در پس نام و آوازه ی این برند، انتشارات گیلنا قرار دارد. انتشاراتی که بیش از 20 سال سابقه ی درخشان در تولید محتواهای آموزشی و پرورش رتبه های برتر این مرز و بوم دارد.

تا پیش از شکل گرفتن این مجموعه و تلاش های بی وقفه ی انتشارات گیلنا در راستای همسان سازی دانش آموزان جهت بهره مندی از امتیازات و امکانات آموزش و کمک آموزشی، شاید داستان کمی فرق داشت. اغلب تصورات بر این بود که هر دانش آموزی که به تعداد کلاس های بیشتری برود، کتب آموزشی بیشتری را تهیه نماید و در یک کلام هزینه های بیشتری را بابت شرکت در کنکور متحمل شود احتمال قبولی او در کنکور سراسری و کسب رتبه ی برتر برای اون دو چندان خواهد شد. اما انتشارات گیلنا پا به عرصه گذاشت و تمام این تصورات غلط را از پایه بر هم زد.

انتشارات گیلنا با بهره گیری از برترین و بهترین اساتید هر حوزه در زمینه ی تدریس و آموزش هدفی جز ارائه ی بهترین خدمات آموزشی با معقول ترین هزینه ی ممکن به دانش آموزان و داوطلبین کنکور را دنبال نمی کند. دانش آموزانی با سطوح مختلفی از پایه های علمی و محدودیت هایی که در بودجه دارند بعد از پدیدار شدن آموزش های کنکور آسان است توانستند در بهترین کلاس های آموزشی شرکت نمایند و در کسب رتبه های برتر و افتخار آفرینی خوش بدرخشند.

 

فعالیت های انتشارات گیلنا

 فعالیت های انتشارات گیلنا تنها محدود به تولید محتواهای آموزشی دیجیتال و جزوه های آموزشی نمی باشد بلکه بهترین مشاوره رایگان کشور در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند و از تمامی جنبه ها دانش آموزان را حمایت می نمایند. از لحاظ برنامه ریزی های آموزشی، انگیزشی و روحی روانی همچون یک همراه و مشوق دلسوز تا پایان این راه در کنار دانش آموزان قرار دارند.

تصور کنید در مسیری سخت و ناشناخته قرار دارید که برای اولین بار پا به آن گذاشته اید، شاید به جرئت بتوان گفت که در این مسیر بیشترین نیازی که شما دارید یک همراه و راهنما است، کسی که پیچ و خم های این مسیر را به خوبی بشناسد و در تمامی نقاط سخت و حساس دست شما را رها نکند تا به اوج و نقطه ی پایان برسید.

نقش این راهنما و همراهی که از او حرف زدیم را در مسیر دشوار و سخت کنکور، انتشارات گیلنا و مجموعه ی کنکور آسان است به همراه تیم حرفه ای آموزشی و مشاوره ای آن برای شما به صورت تمام و کمال ایفا می کند. چه چیزی بهتر از این که از تجربیات دیگران استفاده نمایید و به جای بیراهه رفتن پا جای پای آن ها بذارید؟

دبیران انتشارات گیلنا

شاید کمی کلیشه ای به نظر برسد که بخواهیم بگوئیم مدرسان ما بهترین مدرسان کشور هستند! چرا؟ چون که شاید خیلی از موسسات این ادعا را داشته باشند و شما نیز به شنیدن این جملات عادت کرده باشید. اما در مجموعه ی کنکور آسان است، این حرف تنها یک شعار تو خالی نیست بلکه یک حقیقت است. چرا که گواه ما رزومه ی پر بار دبیران انتشارات گیلنا از لحاظ حرفه ای و آموزشی می باشد. دبیران انتشارات گیلنا به راستی خود از رتبه های برتر و استعدادهای درخشان این مرز و بوم بوده اند که تجربیات بی نظیر خود را در این زمینه در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

مدرسانی که با سال ها تلاش و انگیزه مسیری سخت را تا رسیدن به موفقیت طی کرده اند و جایگاهی که امروز دارند را بابت نتیجه ی کارشان کسب کرده اند. نتیجه ای که اگر نگاهی به آن بیاندازید چندین و چند رتبه ی برتر و نخبه های علمی را در بین آن ها خواهید دید که از محضر این اساتید بهره مند شده اند.

ما در انتشارات گیلنا کمتر حرف می زنیم و سعی بر آن داریم تا عمل کنیم و نشان دهیم. دانش آموزانی که از صفر به صد رسیده اند و با آموزش های حرفه ای و بی نظیر دبیران گیلنا توانسته اند آینده ی تحصیلی و کاری خود را رقم بزنند و حتی آن را دگرگون سازند و حالا از تجربیان خود در موسسه ی کنکور اسان است می گویند.

دبیران انتشارات گیلنا از بهترین و برترین اساتید کشور می باشند که نمونه ی آن ها استاد حسین احمدی ، امیر مسعودی ، عارف ربیعیان و سامان مطلبی چندین و چند مدرس برتر در زمینه های تخصصی می باشد.

دی وی دی کنکور آسان است

دی وی دی های آموزشی کنکور اسان است به حدی در بین دانش آموزان جای خود را باز کرده اند که به جای لفظ محتوای کمک آموزشی می توان با جرئت تمام نام محتوای آموزشی را روی آن گذاشت چرا که از لحاظ جامع و کامل بودن هیچ گونه خللی در آن ها نمی توان پیدا کرد و نیاز های دانش آموزان را از هر لحاظ برآورده می سازد.

 

انتشارات گیلنا کنکور آسان است

بسیاری از موسسات در پس آموزش هایی که ارائه می دهند و یا حتی مشاوره هایی که به دانش آموزان ارائه می نمایند دارای اهداف دیگری می باشند و هدف به موفقیت رساندن دانش آموز در اولویت آن ها نیست. اما در انتشارات گیلنا و مجموعه ی کنکور اسان است قضیه طور دیگری ست. در اینجا هدف اصلی اساتید و مشاورین چیزی جز کسب افتخار و موفقیت دانش آموزان نیست.

مشاورینی که ساعت ها زمان و انرژی صرف می نمایند و با پیگیری های منظم و دقیق خود دانش آموزان را در مسیر موفقیت هدایت می نمایند. مدرسانی که شاید وقتی شما دی وی دی های آموزشی را تهیه می نمایید و مشاهده می کنید ندانید که تا چه حد انرژی و زمان صرف برنامه ریزی بابت این جلسات شده است تا آموزش هایی بی نقص و جامع در اختیار شما قرار گیرد.

همه و همه ی اینا با هدف سربلندی و کسب و افتخار برای دانش آموزان صورت می پذیرد. خستگی حاصل از این تلاش ها با دیدن موفقیت دانش آموزان و داوطلبین در وجود دبیران و مشاورین کنکور اسان است به انگیزه و رغبت برای تلاش بیشتر در جهت رفع نیازهای شما تبدیل می شود.

سرمایه ی اصلی انتشارات گیلنا در واقع دبیران و مشاورین بی نظیر آن می باشد که با وجدان کاری بالا و رزومه ی علمی و حرفه ای فوق العاده در این مجموعه مشغول به فعالیت و ارائه ی خدمت به دانش آموزان این مرز و بوم می باشند.

 

انتشارات گیلنا

 

انتشارات گیلنا امیر مسعودی

اگر جزو افرادی باشید که عادت داشته باشید هر از گاهی شبکه های تلویزیونی را پشت سر هم جلو بزنید، به طور قطع در یکی از این شبکه ها استانی را مشاهده کرده اید که با انرژی و شوری وصف ناشدنی در حال تدریس فیزیک یا ریاضی می باشد و به احتمال زیاد چند لحظه را محو تماشای تدریس ایشان شده اید، این فرد کسی نیست جز امیر مسعودی برترین مدرس فیزیک کشور که مبدع روش های نوین در تدریس فیزیک بوده و رزومه ای پر بار و درخشان را در حرفه خود دارا می باشد.

استاد امیر مسعودی با تدریس فوق العاده ی که در در دروس فیزیک و ریاضی دارند توانسته اند دانش آموزان زیادی را که حتی یک کلمه از این درس ها را تا پیش از درک نمی کردند و یا علاقه ای نداشتند را به این زمینه علاقه مند سازند. شاید باورش کمی عجیب باشد اما در بین همین دانش آموزان افرادی بوده اند که توانسته اند رتبه های برتر کنکور بشوند و آینده ای که فکرش را نمی کردند در زمینه ی تحصیلی خود رقم بزنند.

جهت خرید ریاضی امیر مسعودی و یا فیزیک امیر مسعودی با شماره های 09121968536 و 02122130931 تماس بگیرید

شما در هر سطح و پایه ای که باشید به راحتی می توانید زبان ساده و گیرای استاد امیر مسعودی را در آموزش های ایشان درک کنید و سخت ترین دروس و مباحث به دروسی شیرین و جذاب برای شما تبدیل می شود.

 

 

انتشارات گیلنا استاد احمدی

استاد حسین احمدی که در واقع در راس انتشارات گیلنا و مجموعه ی کنکور آسان است قرار دارد، دارای شخصیتی استوار و البته دلسوز برای دانش آموزان می باشد. ایشان در سال 1373 کار خود را در این زمینه با کمترین امکانات و همچنین محدودیت هایی که وجود داشت آغاز نمودند و با تلاش های بی وقفه و انرژی فوق العاده ای که داشتند توانستند به جایگاهی دست پیدا کنند که چندین و چند رتبه ی برتر را در کنکور پرورش دهند.

شاید اغراق نباشد اگر بگوئیم که تعداد زیادی از استعدادها و نخبگان این کشور تحت تاثیر آموزش ها و مشاوره های تحصیلی و انگیزشی استاد احمدی به جایگاهی که دارند دست پیدا نموده اند.استاد حسین احمدی در مجموعه ی کنکور اسان است به تدریس دروس ادبیات، عربی و دینی مشغول می باشند و همچنین مشاوره های تحصیلی و برنامه ریزی های کنکور را برای دانش آموزان به عهده دارند.

ایشان در کنکور سراسری ارشد موفق به کسب رتبه ی اول در رشته ی مترجمی عربی در دانشگاه تهران شده اند و تکنیک های بی نظیری را در پاسخگویی به تست های این درس ابداع نموده اند. تکنیک هایی که تعداد زیادی از دانش آموزان را از عربی منفی و صفر به صد رسانده است! بله، تعداد زیادی از دانش آموزان با بهره گیری از تکنیک های بی نظیر یادگیری استاد حسین احمدی توانسته اند در دروس عربی و ادبیات به صد در صد دست پیدا کنند.

 

انتشارات گیلنا عارف ربیعیان

بسیاری از دانش آموزان زمانی که می خواهند در یک کلاس آموزشی شرکت نمایند برای آن ها بسیار مهم است که مدرس این کلاس از چه سطحی از دانش و توانایی و البته قدرت انتقال مطالب و مفاهیم برخوردار است. استاد عارف ربیعیان از جمله اساتیدی می باشد که حتی بدون پرسش این سوالات و در واقع بدون هیچ سوال و جوابی می توان در کلاس های ایشان شرکت نمود و با خیالی آسوده اطمینان داشت که این کلاس همان کلاسی ست که به دنبالش بوده است.

عارف ربیعیان با تالیف چندین کتاب آموزشی در حوزه ی کنکور، کسب رتبه ی برتر در المپیادهای بین المللی، انتخاب شده به عنوان مدرس برتر در سطح کشور، طراح آزمون های آزمایشی، مشاور ارشد انتشارات گاج و همچنین تدریس در چندین و چند شبکه ی تلویزیونی و کسب ده ها افتخارات دیگر در این حوزه جایی برای سوال و جواب باقی نمی گذارد!

استاد عارف ربیعیان در انتشارات گیلنا و مجموعه ی کنکور اسان است به عنوان مدرس شیمی مشغول به فعالیت بوده و در بین دانش آموزان و داوطلبین کنکور از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. چرا که علاوه بر رزومه ی پرباری که در زمینه ی علمی و حرفه ای دارا می باشند از قدرت انتقال مفاهیم بالایی برخوردار هستند و این در واقع از مهم ترین ویژگی هایی ست که یک مدرس برتر بایستی دارا باشد.

اگر پای صحبت های دانش آموزانی که به درس شیمی علاقه ای نداشته اند و در این درس عملکرد ضعیفی داشتند و حالا در این درس خوش می درخشند بنشینید متوجه خواهید شد که از آموزش های استاد عارف ربیعیان بهره مند شده اند. شیمی عارف ربیعیان به قدری پر شور و خلاقانه می باشد که هر دانش آموزی را راغب به ادامه ی آموزش ها خواهند نمود.

 

محصولات انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا به عنوان برترین و بزرگترین انتشاراتی که در حوزه ی تولید محتوای دیجیتال و آموزش های کنکور شناخته می شود دارای فعالیت های گسترده ای می باشد. از جزوه های دست نویسی گرفته که توسط برترین رتبه های کنکور ساسری نوشته شده و حاصل سال ها تجربه و دانش آن ها در این زمینه می باشد تا دی وی دی ها و پکیج های آموزشی که در قالب لوح فشرده عرضه می شود.

بسته های آموزشی کنکور اسان است در واقع دارای جنبه ی هم آموزشی و هم مشاوره ای می باشد و سعی بر این بوده تا تمامی دانش آموزان کشور عزیزمان ایران بتوانند در هر نقطه ای که حضور دارند استعدادهای خود را شکوفا نمایند چرا که به عقیده ی ما تمامی دانش آموزان حق این را دارند که از بهترین امکانات استفاده نمایند و بهترین بازخوردها را داشته باشند از همین رو محصولات انتشارات گیلنا با معقول ترین قیمت و هزینه در اختیار دانش آموزان عزیز قرار می گیرد.

بسته های آموزشی که در واقع مخصوص دوران جمع بندی می باشد و یا روش های تست زنی ویژه ای که توسط اساتید و برترین رتبه های کنکور ابداع شده و حالا با بهترین سطح کیفیت قابل دسترسی می باشد. با انتشارات گیلنا در هر نقطه ای که هستید و با هر بودجه ای که در اختیار دارید می توانید بهترین امکانات آموزشی و مشاوره ای را دریافت نمایید.

شماره تماس:

09121968536

02122130931

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰ رای

دیدگاهتان را بنویسید