مهندس عارف ربیعیان
مهندس عارف ربیعیان

اگر از دانش آموزان رشته ی ریاضی و تجربی می باشید و یا قصد شرکت در کنکور را دارید به احتمال زیاد به اهمیت درس شیمی در بحث رتبه آوری واقف هستید. در درس شیمی با حجم زیادی از مطالب روبرو هستید که این مطالب مربوط به پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. لازمه ی کسب درصد بالا در درس شیمی، تسلط به مباحث آن و همچنین داشتن سرعت عمل در پاسخگویی به سوالات این درس می باشد، چرا که اساسا مدت زمان اختصاص داده شده جهت پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکور نسبت به سایر دروس اختصاصی مدت زمان محدودتری می باشد.

همانطور که می دانید بسیاری از رتبه های برتر کنکور و افرادی که در نتایج کنکور خوش می درخشند جهت کسب رتبه ی برتر و تراز بالا تنها به مطالعه ی کتب درسی اکتفا نمی نمایند و از خدمات آموزشی جانبی بهره مند می شوند. به عنوان مثال داشتن یک برنامه ی مطالعاتی متناسب با اهداف کنکور یکی از ضروریات می باشد و دلیل بسیاری از عدم موفقیت ها نداشتن یک برنامه ی مدون و استاندارد می باشد. از این رو شما در یک رقابت قرار داید و هرچه میزان اهداف تان والاتر باشد این رقابت برای شما نیز شدید تر خواهد شد.

برای اینکه برنامه ریزی درستی جهت کسب نتایج مورد نظرتان داشته باشید بایستی از افرادی که در این زمینه تجربه، آگاهی و دانش کافی را دارند کمک بگیرید. این موضوع به خودی خود یک معضل برای دانش آموزان کنکوری محسوب می شود و در بسیاری از مواقع موجب می شود زمان و هزینه ی زیادی را در این راه از دست بدهند.

کنکور اسان است با بهره گیری از بهترین اساتید کشور و مجرب ترین آن ها، مجموعه های آموزشی کاملی را برای شما تدارک دیده است که از مهم ترین آن ها می توان به تدریس درس شیمی توسط استاد عارف ربیعیان اشاره نمود. مطمئنا اسم ایشان را بارها شنیده اید چرا که ایشان در بسیاری از برنامه های تلویزیونی و شبکه های استانی آموزش زنده داشته اند و بسیاری از دانش آموزان را از این طریق به درس شیمی علاقه مند نموده اند.

عارف ربیعیان کیست

تجربه نشان داده که یکی از مهم ترین نکاتی که دانش آموزان و داوطلبین کنکور پیش از شرکت در کلاس های آموزشی بدان توجه می نمایند رشته ی تحصیلی و رتبه ی کنکور مدرسی است که تدریس آموزش ها را به عهده دارد. این نکته کاملا نکته ی به جا و قابل قبولی می باشد چرا که اساتیدی که دارای تجربه ی موفقیت آمیز در کنکور بوده اند به خوبی می توانند راهنمای مناسبی برای سایر دانش آموزان باشند چرا که از نیازهای تحصیلی و درسی آن ها به خوبی آگاهی داشته و تجربیات مفید خود را در اختیار آنان قرار می دهند.

استاد عارف ربیعیان مدرس شیمی کنکور اسان است جزء این دسته از مدرسین می باشد، ایشان با کسب رتبه ی برتر کنکور در سال 90، به تحصیل در رشته ی شیمی در دانشگاه اصفهان که بهترین دانشگاه شیمی کشور می باشد مشغول شدند.

ایشان همچنین در المپیادهای شیمی ایران و فرانسه به ترتیب رتبه ی اول و دوم را کسب نمودند که این خود حاکی از قدرتمند بودن ایشان در مباحث شیمی می باشد. بعلاوه اینکه فردی که توانسته در المپیادهای جهانی رتبه ی اول را کسب نمایند قطعا با تکنیک های سریع پاسخ به سوالات آشنایی کامل داشته و در این راه به خوبی می تواند شما را یاری نماید. یکی دیگر از امتیازات ویژه ای که استاد عارف ربیعیان را نسبت به سایر اساتید درس شیمی متمایز نموده است، تبحر ایشان در برنامه ریزی و مشاوره می باشد. ایشان در کارنامه ی کاری خود رتبه های برتری را پرورش نموده و دارای تیمی قوی و حرفه ای در زمینه ی مشاوره می باشند.

ربیعیان

شیمی کنکور اسان است

شیمی به عنوان یک درس محاسباتی محسوب می شود و مطالعه ی این درس به تنهایی برای پاسخگویی به سوالات کنکور جوابگو نخواهد بود. بنابراین بایستی برنامه ی آموزشی دقیق و اصولی را در ارتباط با این درس داشته باشید تا بتوانید به تراز و درصد دلخواه در درس شیمی دست پیدا کنید. مباحث مطرح شده در شیمی پایه دهم، یازدهم و دوزادهم از اهمیت یکسانی در سوالات کنکور برخوردار نمی باشند و برخی از این مباحث دارای ارزش بالاتری می باشند و همچنین نیاز به آموزش های دقیق تری دارند.

در شیمی عارف ربیعیان علاوه بر اینکه تمامی مباحث در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم آموزش داده شده است، مباحث پر تکرار و دارای اهمیت ویژه نیز مشخص شده و تمرکز خاصی روی سوالات مربوط به این مباحث صورت پذیرفته است.

سوالات درس شیمی در کنکور به چند دسته تقسیم می شوند. تعدادی از این سوالات به صورت ذهنی و با راه حل های سریع و آسان قابل حل شدن می باشند. تمامی تکنیک های تست زنی سریع و کارامد در آموزش های درس شیمی کنکور اسان است توسط استاد عارف ربیعیان مورد بررسی و آموزش قرار گرفته و شما از این طریق می توانید به گنجینه ای از نکات طلایی در درس شیمی و راه حل های سریع و تستی دست پیدا کنید.

 

همچنین به دلیل تکرار بالای بسیاری از سوالات و مباحث در درس شیمی در کنکور، آشنایی با شیوه ی حل و پاسخگویی به این سوالات در نتیجه ی نهایی شما تاثیر بالایی خواهد داشت. آشنایی با شیوه ی طرح سوالات کنکور موجب می شود تا حین پاسخگویی به این سوالات اعتماد به نفس بالایی داشته باشید و با روحیه ای بالا به پاسخگویی ادامه دهید. استاد عارف ربیعیان خود طراح سوالات و مولف تست های کنکورهای آزمایشی در موسسات مطرح کشور می باشند و به شیوه ی طرح سوالات درس شیمی در کنکور تسلط ویژه ای دارند.

استاد عارف ربیعیان، مدرس برتر شیمی کنکور آسان است در سال 98 همایش هایی را در 7 استان کشور ترتیب دادند که در این همایش ها مهم ترین مفاهیم درس شیمی را در قالب تست هایی مطرح نمودند. نکته ی خارق العاده و شگفت انگیز این موضوع این بود که پس از برگزاری کنکور 98 معلوم شد که 76 درصد از سوالات کنکور عینا در این همایش ها مطرح شده بود و بسیاری از داوطلبین از این طریق توانستند به راحتی به درصدهای بالایی در درس شیمی دست پیدا کنند و تراز و رتبه ی خود را دگرگون نمایند.

در آموزش های شیمی کنکور آسان است، استاد عارف ربیعیان به طور موشکافانه تمامی تست های کنکور و نکات کلیدی درس شیمی را اموزش داده و برای این آموزش ها ساعت ها زمان و انرژی صرف نموده اند.

بسته های آموزشی استاد عارف ربیعیان در درس شیمی کنکور آسان است شامل 5 پکیج کلی می شود که هر کدام به اختصار موارد جزئی تری را در بر می گیرند که با توجه به نیاز تحصیلی و سطحی که در آن قرار دارید می توانید از این آموزش ها بهره مند شوید. این پکیج ها شامل پکیج آموزش، تست زنی، پکیج خلاقیت و همایش و جمع بندی می باشد که در هر کدام اموزش هایی جامع و طبقه بندی شده گنجانده شده است.

 

با آموزش شیمی کنکور آسان است به عینه این موضوع را متوجه خواهید شد که از هر گونه برنامه ی آموزشی و کلاس های جانبی بی نیاز خواهید شد. تنها کافیست که طبق روال آموزش های استاد ربیعیان پیش بروید و به بهترین مشاور و برنامه ریز کشور اعتماد نمایید. ما با اطمینان ضمانت می کنیم که از اعتماد خود هرگز پشیمان نخواهید شد.

نمایش ویدیو درباره استاد ربیعیان

چرا تدریس عارف ربیعیان

داشتن سطح دانش بالا در حوزه ی آموزش یکی از مهم ترین لازمه ها برای یک مدرس کنکور می باشد اما ناگفته نماند که یکی دیگر از مهم ترین مسائلی که در انتخاب مدرس کنکور مطرح می شود داشتن فن بیان قوی و قدرت انتقال مطالب به شیوه ای کارامد و تاثیر گذار می باشد. استاد عارف ربیعیان به عنوان نخبه ی شیمی کشور نه تنها دارای سطح دانش و تجربه ی بالایی در این رشته می باشند بلکه با فن بیان قوی توانسته اند دانش آموزان زیادی را به درس شیمی علاقه مند نمایند و باعث شوند تا این دانش آموزان در درس شیمی درصد و تراز فوق العاده ای را کسب نمایند.

 

داشتن شیوه های موثر در آموزش به شیوه ای که مفاهیم و مباحث در حافظه ی بلند مدت حاضرین ثبت و ذخیره شود هنر هر استادی نیست، اما استاد عارف ربیعیان با به کار گیری بهترین شیوه های آموزش و نوین ترین آن ها تکنیک هایی را به شما آموزش خواهد داد که تا امروز با آن روبرو نشده اید. مهم نیست که چه میزان فرصت تا کنکور در اختیار داشته باشید، کنکور آسان است برای عزیزانی که با محدودیت زمان مواجه هستند نیز آموزش های ویژه ای را تدارک دیده است.

 

درس شیمی به عنوان درسی که هر یک تست آن می تواند تراز و رتبه ی شما را به شکل چشمگیری جابجا نماید ارزش سرمایه گذاری را دارد. بنابراین نسبت به فرصتی که در اختیار دارید ناامید نشوید. شما با آموزش های استاد ربیعیان، در هر سطح و پایه ای که قرار دارید می توانید سطح خود را به میزان قابل توجهی ارتقا دهید و رشد و پیشرفت تان را در نتایج آزمون ها مشاهده کنید.

استاد شیمی کنکور آسان است عارف ربیعیان

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبین کنکور فارغ از بحث آموزش و یادگیری با مشکلاتی همچون زمانبندی درست و داشتن برنامه ی آموزشی مدون و استاندارد دست و پنجه نرم می کنند. استاد عارف ربیعیان در کنار آموزش های فوق العاده ی درس شیمی با داشتن دانش و تجربه ای بالا در بحث زمانبندی و مشاوره بهترین برنامه ی آموزشی را برای شما در نظر گرفته اند.

اگر پای صحبت های دانش آموزانی که در کلاس های ایشان شرکت نموده و از آموزش های ایشان بهره مند شده اند بنشینید متوجه خواهید شد که در مورد یک موضوع اتفاق نظر دارند و آن هم شباهت بی نظیر سوالات کنکور با سوالاتی است که استاد ربیعیان در کلاس های خود مطرح می نمایند.

به طور کلی پاسخگویی به سوالات درس شیمی نیاز به مهارت و دانستن نکات کلیدی و روش های حل تستی دارد. استاد ربیعیان مولف کتاب های شیمی در بهترین انتشارات کشور، مدیر گروه مشاوره ی آروان و با سال ها تجربه بهترین پکیج آموزشی شیمی را برای شما تهیه و تدوین نموده است. به جرئت می توان گفت که شیوه ی بیان فصیح و تاثیر گذار ایشان در این راستا انگیزه ی شما را برای ادامه ی آموزش ها دوچندان خواهد نمود.

نتیجه گیری

سوالات درس شیمی در کنکور های سال های اخیر رو به سمت مفهومی شدن رفته، بنابراین یادگیری و شیوه های آموزش قدیمی دیگر برای کسب درصد و تراز بالا در درس شیمی پاسخگو نیست. اما چاره چیست؟ کنکور آسان است با بهره گیری از اساتید و نخبگان جوان کشور در حوزه ی آموزش توانسته به میزان زیادی نیازهای دانش آموزان و داوطلبین کنکور را برطرف نماید.

یکی از مهم ترین این نیاز ها ارتباط برقرار نمودن با دانش آموزان و داشتن شیوه های نوین تدریس می باشد. چرا که بسیاری از اساتید حوزه ی شیمی این درس را به شیوه های قدیمی و ناکارامد به دانش آموزان آموزش می دهند و بسیاری از سوالاتی که حل می نمایند و نکاتی که مطرح می کنند در کنکور های سال های اخیر و پیش رو از دور خارج شده است. بنابراین با انتخابی درست و آگاهانه از اتلاف سرمایه، زمان و انرژی خود جلوگیری نمایید.

استاد عارف ربیعیان با داشتن کارنامه ای درخشان در حوزه ی آموزش شیمی و همچنین مشاوره و برنامه ریزی و پروش رتبه های برتر کنکور به خوبی با دانش آموزان ارتباط برقرار می نماید و با فن بیان قوی و دانش بالایی که دارد توانسته سخت ترین و دشوار ترین مباحث شیمی را به شیوه ای ساده و قابل فهم به دانش آموزان آموزش دهد. از این رو درس شیمی را به درسی شیرین برای دانش آموزان تبدیل نموده. شما نیز جهت تهیه ی آموزش های درس شیمی توسط استاد عارف ربیعیان می توانید با شماره تماس های زیر ارتباط برقرار نمایید و مشاوره های لازم را توسط مشاورین ما دریافت کنید.

شماره تماس های ما:

02122130931

09121968536

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید