کنکور یکی از سرنوشت ساز ترین مراحل در زندگی هر فرد محسوب می شود. در واقع نقطه ی عطفی ست در تعیین سرنوشت تحصیلی و کاری هر فرد که قطعا بر جنبه های دیگر زندگی وی نیز تاثیرگذار خواهد بود. از این رو دانش آموزان سخت کوش، پر تلاش و آینده نگر این مرحله از زندگی خود را بسیار جدی می گیرند و برای آن برنامه ریزی های ویژه ای را اتخاذ می نمایند. همانطور که می دانید سوالات کنکور در واقع چکیده ای از مهم ترین دروس دوران متوسطه دوم می باشد. در زیر با عرفان پازوکی مدرس کنکور آسان است آشنا می شویم.

یعنی در واقع تسلط به دروس مربوط به این سه سال در کیفیت نتیجه ی کنکور شما به طور مستقیم تاثیر گذار می باشد. این دروس تعداد کمی ندارند و همچنین حجم زیادی از مطالب و نکات را در بر گرفته اند. بنابراین داشتن یک برنامه ریزی دقیق و مدون به شما در مدیریت این دوران حساس کمک شایانی می کند و حتی می توان گفت که امری ضروری محسوب می شود.

یکی از مهم ترین مسائلی که دغدغه ی ذهنی اغلب دانش آموزان می باشد، انتخاب یک مدرس، مشاور و برنامه ریز تحصیلی مجرب و کاربلد است. با افزایش روز افزون تعداد موسسات آموزش کنکور و همچنین مدرسان کنکور، اعتماد به یک موسسه، مدرس و مشاور برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور دشوار گشته و از این رو باید حق را به داشن آموزان داد که حساسیت های ویژه ای را در این راه به خرج دهند، چرا که شرکت در کلاس آنلاین کنکور، ثبت نام در موسسات آموزشی و دریافت مشاوره نیازمند صرف هزینه می باشد و قاعدتا افراد برای مبلغی که در این راه هزینه می نمایند ارزش قائل هستند و از طرفی انتظار کسب نتایج خوبی را دارند.

عرفان پازوکی مدرس زیست

یک مدرس برتر در زمینه ی تدریس و آموزش مباحث کنکور بایستی ویژگی های خاصی را داشته باشد تا بتوان برچسب مدرس برتر و درجه یک را بر او گذاشت. یکی از مدرسین برتر در زمینه ی آموزش زیست جناب آقای عرفان پازوکی می باشند. ایشان با کسب رتبه ی 9 در کنکور تجربی سال 95 به عنوان یکی از اساتید برتر کنکور آسان است مشغول به تدریس و مشاوره بوده و در بین دانش آموزان و داوطلبین کنکور که از اموزش های ایشان بهره مند شده اند از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. این محبوبیت بی دلیل نبوده و ریشه در نحوه ی تدریس، میزان تسلط، قدرت بیان و حتی ویژگی های شخصی ایشان دارد.

این ویژگی ها در واقع شامل گستره ی متنوعی از ویژگی و مشخصه های تخصصی می شود. به عنوان مثال یکی از این ویژگی ها داشتن شور و اشتیاق برای آموزش می باشد. همراه نمودن حاضرین با جریان کلاس و آموزش ها و در واقع ایجاد شور و اشتیاق برای یادگیری یکی از مهم ترین هنرهای یک مدرس باتجربه و آگاه می باشد.

با حضور در کلاس های جناب اقای عرفان پازوکی به خوبی متوجه این گفته خواهید شد، نحوه ی تدریس ایشان به گونه ای ست که سخت ترین مباحث و دشوارترین مفاهیم را به گونه ای بیان می کنند که بعید است فردی در کلاس حاضر بوده و مشتاق ادامه ی آموزش ها نشود. ایجاد انگیزه برای دانش آموزان و حاضرین یکی از مهم ترین نکاتی ست که باید در کلاس های آموزشی رخ دهد، علاوه بر این درس زیست شناسی به خودی خود درس سنگینی می باشد که سراسر نکات و مفاهیم کلیدی را در بر دارد، نکاتی که هر کدام ممکن است در کنکور مطرح شوند.

با اموزش های دکتر عرفان پازوکی شما یاد خواهید گرفت که مطالب را چگونه به حافظه ی بلند مدت خود بسپارید. درس زیست شناسی در سال های اخیر در کنکور تجربی شامل تست هایی مفهومی و ترکیبی بوده، به گونه ای که نکات مربوط به چند مبحث را می توان در یک سوال یافت و در واقع به سختی می توان سوالات مطرح شده از هر مبحث را به طور مجزا تفکیک نمود. آموزش های دکتر عرفان پازوکی به گونه ای ست که شما ارتباط مفاهیم و مباحث را به طور کامل درک خواهید کرد و به شیوه ای مفهومی و عمقی این درس را مطابق با استانداردهای کنکور آموزش خواهید دید.

زیست کنکور آسان است

داوطلبین کنکور تجربی و دانش آموزانی که در این رشته تحصیل می نمایند، اغلب واقف به این موضوع می باشند که جهت قبولی در رشته ی های سرآمد و برتر رشته ی تجربی نیازمند به کسب درصد های بالا به ویژه در درس زیست شناسی می باشند. درس زیست با دارا بودن بالاترین ضریب در بین دروس اختصاصی کنکور از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و در واقع به عنوان کلید طلایی در موفقیت شما محسوب می شود.

اهمیت درس زیست در کنکور تجربی به حدی ست که هر یک تست از این درس تراز و رتبه ی شما را به شکل چشمگیری جابجا می نماید. بنابراین دقت و تسلط به روی مباحث زیست از جمله پارامترهای مهم در کسب درصد بالا در این درس می باشد.

از آنجایی که تست های درس زیست به ویژه در سال های اخیر رو به مفهومی شدن رفته است، حفظ نمودن مطالب این درس هیچ گونه کمکی به شما نخواهد کرد، بلکه بایستی این درس را به صورت مفهومی و همراه با یادگیری نکات مربوطه آموزش ببینید. اموزش های زیست کنکور اسان است این راه را برای شما هموار نموده است. شما با بهره مندی از این اموزش ها و در واقع شرکت در جلساتی که بهترین اساتید برای شما تهیه و تدارک دیده اند می توانید به گنجینه ای از نکات طلایی و کلیدی کنکور دسترسی داشته باشید و به طور کامل با نحوه ی طرح سوالات درس زیست در کنکور آشنایی پیدا کنید.

درس زیست به دلیل در بر داشتن حجم بالایی از مطالبی که تحت پوشش دارد، اغلب دانش آموزان و داوطلبین را دچار استرس و نگرانی از بابت به خاطر سپاری این حجم بالا از مفاهیم می نماید. اموزش های زیست کنکور اسان است با تدریس استاد برتر اقای عرفان پازوکی این امر را میسر نموده، بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی و اضطراب تنها کافی ست که طبق اموزش های کنکور اسان است رو به جلو حرکت کنید. چرا که پشت این برنامه های اموزشی، ساعت ها انرژی و زمان صرف شده است و سعی بر آن بوده تا به طور اصولی و گام به گام و با بهره گیری از بهترین و کارامدترین شیوه های به خاطر سپاری مفاهیم و تکنیک های آموزشی، در این مسیر سخت شما را همراهی نمائیم.

آشنایی با نکات کنکور و شیوه ی طرح سوالات موجب می شود تا به طرز چشمگیری سرعت شما در پاسخ دهی به سوالات افزایش پیدا کند. در اموزش های زیست کنکور آسان است توسط استاد عرفان پازوکی، ایشان شما را به تکنیک های برتر تست زنی آشنا خواهند نمود. تسلط در درس زیست به عنوان شاه کلید موفقیت شما در کنکور تجربی، موجب می شود تا روحیه و اعتماد به نفس بالایی را حین پاسخگویی به سوالات پیدا کنید. در واقع با اموزش های زیست کنکور اسان است شما صاحب مهارتی خواهید شد که تا پیش از این در هیچ کلاسی با آن روبرو نشده اید.

عرفان پازوکی

 

 

چرا تدریس عرفان پازوکی

بسیاری از مواقع شاهد این موضوع هستیم که دانش آموزان برای انتخاب مدرس کنکور به دنبال فردی می باشند که علاوه بر تدریس، در زمینه ی مشاوره و برنامه ریزی نیز سررشته داشته باشد، نیاز تحصیلی دانش آموز را به خوبی بشناسد و مطابق با سطح پایه و جایگاه دانش آموز از لحاظ رتبه، تراز و توانایی، برنامه ی آموزشی خاصی را برای وی تدوین نماید. دکتر عرفان پازوکی از آن دسته مدرسانی ست که علاوه بر تدریس مفهومی درس زیست، در مشاوره و برنامه ریزی نیز ید طولایی داشته و رتبه های برتری را همچون خود پرورش داده است؛

این نیز نکته ی مهمی در انتخاب مدرس و مشاور کنکور می باشد. دانش آموزان در واقع مایل به شرکت در کلاس هایی می باشند که مدرس مربوطه، خود دارای تجربه ی موفقیت آمیزی در کنکور بوده باشد. دکتر عرفان پازوکی با کسب درصد بالا در درس زیست شناسی کنکور، این اعتبار را برای خود کسب نموده. ایشان یکی از اعضای بنیاد علمی نخبگان هستند و در حال حاضر در دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال تکمیل تحصیلات خود در رشته ی پزشکی می باشند.

ایشان تکنیک هایی که برای کسب درصد بالا در کنکور به کار گرفته اند را در کلاس های آموزشی در اختیار دانش آموزان و داوطلبین کنکور قرار می دهند. بنابراین با بهره گیری از آموزش های دکتر عرفان پازوکی مدرس زیست شناسی کنکور اسان است، به راحتی می توانید بخش زیادی از این مسیر طولانی و دشوار را با آگاهی و سرعت هرچه بیشتر طی نمایید و در واقع در مسیر درستی که منتهی به اهداف تان می شود قدم بردارید.

همچنین برای مشاهده نمونه تدریس زیست عرفان پازوکی کنکور آسان است کلیلک کنید

یکی از ویژگی های بسیار بسیار مهم در کلاس های آموزش کنکور این است که زمان کلاس به طور مفید و بهینه صرف آموزش ها شود و در واقع نکات اضافی، بی مصرف و یا خارج از بحث کلاس مطرح نشود تا دقت و تمرکز دانش آموزان پابرجا بماند و جریان آموزش به شکلی روان و متمرکز طی شود. به جرئت این اطمینان را به شما می دهیم که دقیقه به دقیقه ی کلاس های آموزشی دکتر عرفان پازوکی، شامل نکات کلیدی و آموزش های مفهومی بوده که نه تنها شما را به هیچ وجه از مسیر اصلی خارج نمی نماید، بلکه دقت، تمرکز و اشتیاق شما را برای ادامه ی آموزش ها نیز دو چندان می نماید.

 

 

عرفان پازوکی استاد زیست کنکور آسان است

به وفور شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از اساتید کنکور، علی رغم تغییر و تحولات زیادی که در سطح کیفیت و شیوه ی طرح تست های کنکور رخ داده است همچنان با شیوه های قدیمی و ناکارامد به آموزش این درس می پردازند، بنابراین عجیب نیست که با حضور در کلاس های آموزشی این افراد در انتها به نتیجه ی دلخواه تان دست پیدا نکنید.

استاد عرفان پازوکی به عنوان یک استاد جوان، به بهترین نحو ممکن با نیازهای تحصیلی و شرایط دانش آموزان و داوطلبین کنکور آشنا می باشند و در کلاس های آموزشی خود، نوین ترین و برترین تکنیک ها را در درس زیست مطرح می نمایند. تست های کنکور سال های اخیر را به دقت موشکافی نموده و نکات جای گرفته در دل این سوالات را برای شما آشکار می سازند. درس زیست دارای ظاهر سنگین و دشواری می باشد، البته در متن ماجرا نیز این درس به عنوان یک درس مفهومی محسوب می شود اما نکته ای که وجود دارد این است که بایستی این درس را به صورت عمقی و مفهومی درک نمود، پس از آن شیرینی درس زیست برای شما آشکار خواهد شد.

عرفان پازوکی

نتیجه گیری

برنامه ریزی برای کنکور و در واقع داشتن یک نقشه ی راه درست و اصولی شما را در رسیدن به هدف تان به میزان زیادی یاری خواهد کرد. بسیاری از دانش آموزان زمان و انرژی زیادی را صرف مطالعه ی درس زیست می نمایند با این وجود تراز و درصد مناسب و قابل قبولی را در این درس کسب نمی نمایند.

یکی از علل این موضوع نداشتن برنامه ی مطالعاتی استاندارد و پیش روی طبق روش های اشتباه در مطالعه و تست زنی می باشد. بنابراین داشتن یک همراه با تجربه که راه درست را به شما نشان بدهد و از بیراهه رفتن های شما جلوگیری کند می تواند موثر واقع شود. اموزش های کنکور اسان است زیست با تدریس استاد عرفان پازوکی در واقع یک نقشه ی راه صحیح و اصولی را پیش پای شما می گذارد تا با کمترین هزینه و دغدغه های فکری از بهترین اموزش های تصویری و جزوات اموزشی که حاوی چندین و چند نکته ی طلایی می باشد بهره مند شوید.

اموزش های زیست کنکور اسان است به گونه ای می باشد که شما با هر سطح و پایه ای که در درس زیست دارا می باشید می توانید خود را با آن مطابقت داده و طبق برنامه های اموزشی اصولی سطح خود را ارتقا دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت ها می توانید با مشاوران انتشارات گیلنا ارتباط برقرار نموده و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید.

شماره تماس های ما:

02122130931

09121968536

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید