بحث داغ کنکور هر ساله تعداد زیادی دانش آموز و داوطلب را به سمت خود می کشد و به فکر فرو می برد که چگونه خود را برای این آزمون پرماجرا و سرنوشت ساز آماده کنند. از این رو خیلی ها به فکر رفتن به کلاس های کنکور و یا خریدن سی دی های آموزشی و دی وی دی های کمک آموزشی می افتند. موسسات کنکور هم هر روز امکانات و تبلیغات خود را بیشتر کرده و فرصت های بهتری را برای داوطلبین و پشت کنکوری ها آماده می کنند.

اما در این میان، داوطلب  کنکوری نمی داند به کدام جهت حرکت کند و به راستی کدام موقعیت و موسسه برایش سودآوری و بازدهی بیشتری دارد؟کدام موسسه کنکوری جواب گوی نیاز اوست. چقدر هزینه برای کلاس های آنلاین باید بپردازد و یا استفاده از این کلاس ها به اندازه کلاس های حضوی کاربرد دارند؟

در این مقاله سعی بر معرفی موسسه کنکور آسان است به عنوان موسسه کنکوری برتر و شناساندن مزیت های این مرکز به والدین و فرزندان پشت کنکوری آنان شده است و نیز به مزیت های کلاس های آنلاین کنکوری اشاره خواهیم کرد.

 

چرا کلاس آنلاین کنکور؟

چرا کلاس آنلاین کنکور؟ ساده ترین جواب: کرونا!

شاید خیلی جواب کوتاه و رندی به نظر برسد اما کاملا قانع کننده  و منطقی است. شاید اگر در شرایط عادی هم به سر می بردیم  و امکان حضور در جمع های شلوغ را به راحتی داشتیم، جواب منطقی برای انتخاب کلاس آنلاین کنکور ، بله و این قطعا انتخاب بهتری است، بود. در شرایط آب و هوایی گرم و آلوده روزهای قبل از کنکور و خیابان های پر ترافیک و شلوغ یا مسیرهای دور و زمان بر، بهترین راه نشستن در خانه و یادگیری ریموت و یا از راه دور است. صرفه جویی در زمان و پول و هزینه ، کرایه های سنگین و راحتی کلاس های آنلاین، همه و همه دلایل بسیار قانع کننده برای بهره گیری از کلاس های کنکور آنلاین است.

همیشه بهترین راه حل ها و کوتاه ترین راه حل ها را در دریافتن یک مسئله بررسی و دنبال کنید. قطعا گذراندن کلاس های آنلاین در هر موقع از روز و شب امکان پذیر است. بدون استرس دیر رسیدن سر کلاس و بدون هزینه تاکسی و اتوبوس و… . شما در خانه به استراحت خود می پردازید و با حوصله مطالب درسی خود را طبقه بندی می کنید، ساعت های آزادتان را با برنامه ریزی دقیق و منسجم کنکور آسان است پر می کنید و با کمترین هزینه از کلاس های آنلاین کنکور بهره مند می شوید.

چه فرصتی از این بهتر شما را یاری می کند تا به موفقیتتان برسید؟ در زیر نگاه دلسوزانه مشاوران کنکور آسان است نقاط ضعف خود را متوجه خواهید شد و از وقتتان بهینه تر استفاده می کنید. آیا تا کنون از این زاویه به اهمیت و ارزش کلاس های آنلاین کنکور نگاه کرده و یا پی برده بودید؟

کلاس آنلاین کنکور

 

 

مزایای کلاس آنلاین کنکورچیست؟

مزایای کلاس آنلاین کنکور چیست؟ در خانه ماندن و بهره برداری بیشتر از ساعت های روز و صرفه جویی در هزینه های تردد در خیابان های شلوغ و نیز راحتی در استفاده از مباحث آموزشی خلاصه می شود.

مضاف بر این که امکان دوره و پرسش سوالات و برطرف نمودن ایرادات درسی را بارها و بارها دارید. اساتید متبحر و شناخته شده کنکور آسان است را از تلویزیون و برنامه های کنکوری که این روزها از بیست شبکه استانی در حال پخش شدن هستند، دیده اید. نحوه تدریسشان و نکته سنجی ایشان را بررسی کرده اید .

نگاه آنان به کنکور های قبلی و نحوه تست زنی و یا تکنیک های کاربردی حین تدریشان را متوجه شده اید و خوشبختانه امکان ارتباط آنلاین و بهره گیری از نکات تستی و درسی شان را هم از طریق کلاس های کنکور آسان است دارید و هم از طریق ارتباط با سایت این مرکز و دانلود جزوات و فیلم های آموزشی مربوط به هر درس که به طور موضوعی هم طبقه بندی شده اند و برای خرید بسیار مقرون به صرفه و باکیفیت هستند.

خوشبختانه مادر بخشنده نت دستان خود را در هر منطقه و نقطه ای از این کشور پهناور گسترانیده و  این روزها فاصله های فیزیکی و مکانی بین داوطلبین و کلاس های کنکور را برداشته و بستری برای دور زدن بیماری همه‌گیر کرونا فراهم آورده است. برای آماده سازی دانش آموزان و پشت کنکوری های عزیز جهت ورود به عرصه و میدان نبرد کنکور راه حل های ویژه ای همچون شرکت در کلاس های آنلاین کنکور به وجود آورده است. پس از این فرصت برابر در هر کجای ایران که هستید استفاده کنید و خود را در راه رسیدن به رتبه دلخواه و رشته مورد نظرتان کوشا بدانید.

 

هزینه کلاس آنلاین کنکور

یک کلاس آنلاین کنکور، استاد با استفاده از تکنولوژی و ابزارهای دیجیتال و به صورت ریموت  و از راه دور به دانش آموز و یا داوطلب کنکوری تدریس می کند. در این کلاس استاد مدنظر شما، آموزش‌ها و همان سرفصل‌هایی که برای شما مهم و ضروی هستند را پیدا خواهید کرد و خواهید آموخت اما برای یادگیری و دیدن آموزش ها، باید در خانه بمانید و از راه گیرنده های انلاین خود به کلاس بپیوندید.

هزینه کلاس آنلاین کنکور به مراتب کمتر از کلاس های حضوری کنکور است البته لازم است که یک دستگاه پخش آنلاین مانند لپتاپ ، تلفن هوشمند یا تبلت و  نیز اینترنت پرسرعت داشته باشید. کنکور آسان است مجموعه ای از سی دی ها و دی وی دی های بسیار پرکاربرد  و مفید را در پایه های مختلف تحصیلی بسته به رشته و نیاز شما مهیا کرده است که می تواند در بالابردن سرعت تست زنی و تصمیم گیری سر جلسه کنکور و تشخیص راه حل های جوابده موثر باشد.

همچنین شیوه تدریس اساتید مانند استاد امیر مسعودی و  استاد حسین احمدی و عارف ربیعیان به شیوه ای نوین و آموزنده دانش آموز را برای مهار ترس و استرس سر امتحان آماده می کند و قدرت تجزیه تحلیل و درک مطلب داوطلب را از سوالات کنکور بالا می برد.

کلاس آنلاین کنکور

 

 

قیمت کلاس مجازی کنکور

قیمت کلاس مجازی کنکور در هر موسسه کنکوری که این امکان را برای داوطلب فراهم آورده اند متفاوت است. پیشنهاد می کنیم قبل ازتصمیم گیری سری به همایش های کنکور آسان است بزنید و یا حل تست های رایگان اساتید این موسسه را که به صورت ویدیوی قابل دانلود در سایت قرار دارد دانلود کنید و یک تصمیم درست بگیرید.

مهم است که وقت شما چگونه صرف آمادگی برای کنکور شود چقدر هوشمندانه و تکنیکال قرار است خود را آماده کنید؟ آیا هر استادی و هر روشی ارزش هزینه صرف کردن دارد؟ آیا از نظرات دانش آموزان سال بالاتر خود در این فیلد مطلع هستید؟ آیا حاضرید چندین بار هزینه کنید و یا یک بار، ولی به طور دقیق می خواهید تصمیم بگیرید.

پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیمی با مشاورین متبحر و باتجربه کنکور آسان است تماس بگیرید و از توصیه های آن ها در مسیر روشن شدن راهتان استفاده کنید. تجربیات بزرگترهای کنکور را در سایت های متفاوت بخوانید و از درصد رضایت آن ها از کلاس های کنکور حضوری مطلع شوید. قطعا خواهید شنید که مزایایی همچون دیدن حضوری استاد از نزدیک و یا نشستن کنار دانش آموزان دیگر وجود دارد ولی در این اوضاع، بهره گیری از کلاس هایی که به شما همان امکانات آموزشی را می دهد ولی خوشبختانه باید در خانه از این فرصت بهره ببرید تا هم سلامتی خود را حفظ کنید و هم به طور موثرتری زمان و وقت خود را هزینه کنید، راه عاقلانه تر و بهتری به نظر می رسد.

پس تعلل نکنید و با شماره های  02122130931 و 09121968536 موسسه کنکور آسان است تماس بگیرید.

 

بهترین آموزشگاه کلاس آنلاین کنکور

بهترین آموزشگاه کلاس آنلاین کنکور برای خیلی از پدر و مادرهایی که فرزندان پشت کنکوری دارند یک دغدغه بزرگ شده است. نمی دانند به کدام استاد اعتماد کنند و یا پول خود را کجا خرج کنند. این کلاس ها چقدر بازدهی دارد و یا اینکه فرزندشان به هدف خواهد رسید یا نه؟ تبلیغات وسیعی هر روزه در این عرصه انجام می گیرد اما براستی کدام موثر و واقعی هستند؟ به چه موسسه ای اعتماد کنیم؟ این موسسه چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

همیشه نتیجه یک فرایند مشخص کننده راه درست طی شده در مسیر فرایند و یا مدیریت درست فرایند است. بنابراین با دسترسی عموم مردم به امکاناتی نظیر شبکه های اجتماعی و اینترنت، تلویزیون و رادیو امکان یافتن بهترین آموزشگاه کلاس آنلاین کنکور خیلی دشوار نیست. دوستانی که راه را قبلا پیدا کرده اند و الان سر صندلی های موفقیت خود نشسته اند، معمولا این تجربیات را در قالب وبلاگ ها و یا کامنت های زیادی زیر نام هر موسسه کنکوری ذکر کرده اند و یا شاید افرادی را در حوزه همسایگی خود بشناسید که کمی جلوتر از شما حرکت کرده اند. اما در نهایت به مرجع همگانی دردسترس یعنی شبکه های تلویزیونی و برنامه های کنکوری بر می گردیم.

کلاس آنلاین کنکور

 

 

رزومه اساتید کلاس کنکور

برنامه های یادگیری آسان شبکه چهار و اوج یادگیری در دیگر شبکه های استانی یک فرصت برابر برای والدین و فرزندانشان ایجاد کرده اند که با معلمین خبره کنکوری آشنا شوند. خوشبختانه رزومه هر کدام از آنها همچون استاد امیر مسعودی و استاد حسین احمدی در فضای مجازی نشان دهنده نوع و مدت فعالیتشان در عرصه تدریس و تکنیک آموزی است.

بنابراین راه های انتخاب بهترین آموزشگاه کلاس آنلاین کنکور خیلی راحت مشخص شد. با خیال راحت به سراغ کنکور آسان است بروید و از مزایای کلاس های آنها و مشاورین برترشان بهره ببرید. از پایه های هفتم به بالا امکان گرفتن مشاوره تحصیلی و درسی برایتان مهیا شده است پس خود را به دست تیم مشاورین قدرتمند و دلسوز کنکور آسان است بسپارید و از توصیه های درسی ایشان در بالابردن سطح علمی و تقویت ضعف های درسی تان بهره مند گردید.

راندمان مطالعه کار خود را با استفاده از جزوات و یا امکاناتی نظیر لوح های فشره کنکور آسان است به حد مطلوب برسانید و بر اساس یک برنامه ریزی اصولی روزها و هفته ها را با خیال آسوده و عزمی راسخ طی کنید. بهترین پشتیبانان در کنکور آسان است آماده یاری و نظارت روی کار شما هستند پس آشنایی با موسسه کنکور آسان  است را یک دروازه به سوی دانشگاه مورد نظرتان بدانید و با قدرت کلاس ها را پیگیری کنید قطعا با پشتکار موفقیتتان حتمی است. راه های ارتباطی با کنکور آسان است در زیر قرار می گیرد:

جهت هماهنگی با گروه مشاورین : 02122130931 و تلفن همراه 09121968536 تماس بگیرید.

کلاس آنلاین کنکور

 

نتیجه گیری

انتخاب و رسیدن به هدف همیشه مستلزم یک همت عالی است. مضاف بر اینکه، شرایط مساعد را برای رسیدن به قله موفقیتی که در ذهن دارید، ایجاد کنید. آیا فقط درس خواندن تنها کافی است و یا استفاده از کلاس کنکور هم ضرورت دارد؟

قاعدتا در مسیر آماده شدن برای کنکور با وجود حجم رقبای زیاد، استفاده از کلاس های پربازده و نتیجه گرا یک امر الزامی به نظر می رسد. افزون بر آن استفاده از اساتید و معلمین با تجربه در کنکور با شناختی که از فضای مجازی و تلویزیون برای شما فراهم شده کار شما را راحت تر کرده است و همه چیز در کلاس های کنکوری آنلاین کنکور آسان است مانند یک پک آماده و هدفمند در اختیارتان قرار گرفته است و مهم نیست چقدر با ما فاصله فیزیکی دارید و یا در کدام شهر زندگی می کنید.

فاصله بهترین کلاس کنکوری آنلاین با شما فقط به اندازه یک تماس و یا سرچ در سایت کنکور آسان است می باشد. بنا بر شرایط حاکم  موجود این روزها یک تصمیم درست و منطقی استفاده از کلاس های کنکور آنلاین میباشد. پس شک و تردید نداشته باشید و راه خود را به درستی مشخص کنید. خود را برای رسیدن به قله موفقیت آماده کنید و از کنکور آسان است بهترین مشاوره ها و کلاس های آنلاین را درخواست نمایید. زمان و نحوه مطالعه خود را در مسیر برنامه ریزی های حساب شده و زمانبندی دقیق کارشناسان کنکور آسان است ، قرار دهید و در این فرآیند پر رقابت به آسانی با رقبای خود دست و پنجه نرم کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید