کنکور آسان است؛ مسیری نو به سوی موفقیت در کنکور


همه ساله صدها هزار نفر داوطلب کنکور سراسری می شوند و در این مسیر پر پیچ و خم، تنها افرادی می توانند به بهترین نتایج دست یابند که بتوانند علاوه بر تلاش مستمر، از منابع خوبی استفاده کنند و از تجربیات اساتید مجرب و نمونه بهره مند گردند.
در این مطلب با استاد حسین احمدی و انتشارات گیلنا و همچنین پکیج کنکور آسان است بیشتر آشنا شدیم. همچنین به مزایای خرید پکیج کنکور آسان است نسبت به سایر پکیج های رایج بازار پرداختیم. همانطور که بالاتر هم بیان کردیم، انتخاب یک پکیج مناسب راهنمای کنکور می تواند راه موفقیت در این ماراتن بزرگ را کاملا هموار سازد و داوطلب بتواند راحتتر از همیشه به آرزوهای خود و همچنین رشته ی مورد علاقه ی خویش ورود پیدا کند.
در صورتی که شما دوستان و همراهان گرامی علاقمند به تهیه پکیج ها و محصولات مذکور هستین لطفا در قسمت نظرات با ما همراه باشید.

جهت دریافت تخفیف ویژه فرم زیر را تکمیل نمایید

کنکور آسان است

کنکور آسان است ؛ مزایای پکیج کنکور آسان است نسبت به سایر پکیج های کنکوری چیست؟
کنکور آسان است جز اولین انتخاب های بسیاری از داوطلبان کنکور است.حال این سوال شاید برایتان پیش بیاید که علت محبوبیت این پکیج چیست؟ آیا اتفاقی است؟ اصلا وجه تمایز پکیج کنکور آسان است با سایر پکیج های کنکوری در چیست؟
در این بخش به طور ویژه به ارائه ی علل محبوبیت پکیج کنکور آسان است می پردازیم:

اساتید برجسته و کاربلد و حرفه ای

شاید بتوان مهم ترین علت محبوبیت پکیج کنکور آسان است را دارا بودن اساتید فوق العاده و مجرب کنکوری همچون استاد حسین احمدی، استاد امیر مسعودی، استاد عارف ربیعیان، دکتر مهدی شیخی و استاد عرفان پازوکی برشمرد که جز نمونه ترین اساتید در زمینه تدریس حرفه ای دروس کنکوری و مبتنی بر اصول جدید تست زنی محسوب می شوند.

شیوه های نوین آموزشی مبتنی بر فناوری های جدید

یکی دیگر از دلایل تمایز پکیج کنکور آسان است و انتشارات گیلنا، بهره مندی از شیوه های نوین و بروز آموزشی و استفاده از شیوه های جدید تست زنی است.
امروزه به راحتی و تنها با خرید دی وی دی های کنکور آسان است می توان بهترین اساتید کنکوری کشور را به منزل خویش دعوت کرد. تمام تلاش مدرسان و اساتید کنکور آسان است، استفاده از اصول و تکنیک های جدید در شیوه آموزش و یادگیری و همچنین بکارگیری شیوه های تست زنی سریع و آسان در ماراتن بزرگ کنکور است.
جالب است بدانید امروزه با تهیه اپلیکیشن کنکور آسان است نیز می توانید با محصولات انتشارات گیلنا آشنا شده و اقدام به خرید این محصولات و همچنین برقراری ارتباط آسان با مشاورین و پشتیبانان این موسسه نمایید.

جهت دریافت کد تخفیف کنکور آسان است ، فرم موجود در صفحه را تکمیل نمایید.

مزایای پکیج کنکور آسان است نسبت به سایر پکیج های کنکوری چیست؟

ارائه مشاوره تحصیلی و کنکوری کاربردی و بی نظیر

موسسات کنکوری باید بتوانند در کنار تدریس عالی و جامع دروس کنکوری، مشاوره های هدفمند و مفیدی را نیز به داوطلبان کنکوری در سطوح مختلف و مقاطع و رشته های مختلف ارائه دهند؛ خوشبختانه این امکان مهم امروزه در موسسه کنکور آسان است فراهم گریده است به طوری که داوطلبان گرامی کنکور می توانند هم از طریق مشاوره آنلاین از طریق وبسایت موسسه و هم از طریق تلفن های تماس، با مشاوران کنکوری ارتباطی موثر را تجربه نمایند.
یک مشاوره ی خوب می تواند به طور کامل، مسیر زندگی و تحصیلی یک داوطلب را تغییر دهد که به این نکته ی مهم در موسسه کنکور آسان است به طور ویژه ای توجه شده است.

بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا

زمانی که به علل محبوبیت پکیج های انتشارات گیلنا پرداخته می شود همواره نامی از بسته های معلم خصوصی نیز برده خواهد شد.
بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا، همچون یک معلم خصوصی و البته همیشه آماده و در دسترس، گذر از سد کنکور و رسیدن به هدف را برای داوطلبان بسیار هموارتر کرده است.
این بسته ها شامل دروس تمام مقاطع تحصیلی می شوند که فراتر از یک معلم برای داوطلب عمل خواهد کرد و دیگر هیچ نیازی به حضور فیزیکی داوطلب در جلسات و کلاس های کنکوری نخواهد بود و راه حل مناسب تری در ایام شیوع ویروس کرونا نیز به شمار می آید.

چگونه کد تخفیف کنکور آسان است را دریافت کنیم؟

با پر کردن فرم موجود در صفحه میتوانید از تخفیفات کنکور آسان است استفاده کنید.

نحوه استفاده از کد تخفیف کنکور آسان است چگونه میباشد

پس از دریافت کد تخفیف میتوانید با نصب اپلیکیشن و یا مراجعه به قسمت فروشگاه سایت میتوانید از کد تخفیف استفاده نمایید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید