مهندس امیر مسعودی
امیر مسعودی

کنکور آسان است یک مجموعه موفق، مطمئن و به روز برای کنکوری هاست . این مجموعه همان چیزی است که آنها می خواهند  و به آن نیاز دارند: یک موسسه کنکوری دیجیتال برای داوطلبین کنکور و پیش کنکوری های عزیز. یک کادر قوی و دردسترس و دلسوز از پشتیبانان و اساتید مجرب و مشاورین حاذق مانند امیر مسعودی. یک مجموعه آنلاین از محصولاتی نظیر جزوات و دی وی دی های مورد نیاز درسی پایه دهم و یازدهم و … است. 

یک پیش بینی کننده موثر برای تغییرات در منابع کنکور ۹۹ یا ۱۴۰۰. یک موسسه که کارنامه درخشان دانش آموزانش زبانزذ است و در یک کلام، راهکارهای رسیدن به موفقیت در کنکور، از بهره گیری سودمند کلاس ها و اساتید بی نظیر و تدریس عالی این مجموعه امکان پذیر است. یکی از قدرتمندترین روش های برنامه ریزی خاص وقت و زمان هر شخص با در نظر گرفتن نیاز درسی او و توان مندی هایش و یکی از راهکارهای عملی برای به خاطر سپاری و کنار زدن فراموشی است.

شاید برای رسیدن به آرزوهایتان که از میان انتخاب رشته و دانشگاهی خاص می گذرد، خیلی دچار شک و تردید هستید. کجا سرمایه گذاری کنم؟ چه کتابی؟ چه روشی؟ چه نوع برنامه ریزی؟ و هزاران سوال دیگر. شاید اگر سری به سایت رسمی کنکور آسان است بزنید دیدگاه شما تغییر کند و شما هم به این نتیجه برسید که: “کنکور آسان است” ولی باید از راه درست برای رویارویی با این آزمون پرحرارت و سخت بهره ببرید.

امیر مسعودی کنکور آسان است کیست؟

 

اگر شما هم جز داوطلبین و پشت کنکوری ها محسوب می شوید در این روزهای کرونا، ماندن در خانه و سپری کردن اوقات زیاد جلوی تلویزیون برای دریافت مباحث علمی و درسی و آمادگی برای کنکور را تجربه کرده اید و قطعا با برنامه های همگانی اوج یادگیری و یادگیری آسان آشنا شده اید.

چهره ایشان را می شناسید و نحوه تدریس ایشان را می بینند. همچنین نکته آموزی ایشان در تست زنی را از قاب تلویزیون هایتان مشاهده کرده اید و آموخته اید. اما اگر هم جز این افراد نیستید و قرار است به زودی به این جرگه بپیوندید، مشکلی نیست. به زودی از کلاس درس ایشان از طریق لوح فشرده و یا برنامه های ضبط شده تلویزیونی و یا سایت ایشان برای تهیه ریاضی امیر مسعودی و فیزیک امیر مسعودی بهره خواهید برد. ایشان در نقش یک مدرس و مشاور خبره به بررسی روش های نوین درس خواندن و بهره گیری از اوقات فراغت می پردازند.

مشاوران کنکور آسان است در دسترس همگان هستند.  مشاوره ایشان در زمینه آمادگی برای کنکور خیلی ها را به موفقیت رسانده و خود باعث توصیه به جوانان همسن و سال دیگر شده است. بگذارید بهتر قضیه را روشن کنیم: در راه پر فراز و نشیب کنکور کسی را می خواهید که با دید بازتری به همه قضایا و تدریس روز آشنا باشد شاید یکی که خود زمانی آن را پشت سر گذاشته و در حال حاضر شاهد به موفقیت رسیدن و رساندن جوانان طالب است. این تجربه طولانی و پربازده یک راه و روش خاص را به ارمغان می آورد. صحبت های ناب زیادی برای شنیده شدن دارد. شاید شما یک نمونه دانش آموزید که راه های قبلی ایشان روی شخص مشابه شما تاثیر مثبت داشته و حالا برای شما هم راه گشاست.

امیر مسعودی کنکور آسان است را شناختید؟

 

مجموعه تدریس ایشان از سایت رسمی کنکور آسان است در درسترس علاقه مندان است. ایشان معتقد است که درس خواندن هر کس مطابق با شرایط و توانایی او باید برای آمادگی قبل کنکور لحاظ شود و هر کس سیستم یادگیری جداگانه ای دارد و با توجه به توان مندی و نقطه ضعف و قوت هر دانش آموز مشاوره مناسب برایشان ترتیب می دهد.

در جواب به این سوال باید گفت علاوه بر مدرس برجسته کنکور ایشان به روانشناسی و تفکر مثبت اعتقاد دارد و در پیشبرد اهداف طراحی شده برای رسیدن به رتبه و رشته هر داوطلب او را به تفکر مثبت و هدف گذاری کوتاه  بلندمدت دعوت می کند و بنا به ادعای خودش، خیل عظیمی از اهدافی که در زندگی به آن رسیده است را مدیون همین نوع نگرش و زمان بندی می داند پس این روش جوابده و اثرگذار را برای شاگردان خویش پیش گرفته و در کنار آموزش نحوه تست زنی و مبانی ریاضیات و علوم و هندسه و جبر، هدف گذاری و پایبندی به تکنیک های موفقیت را در برنامه هر داوطلب کنکوری قرار می دهد و به آنها نظارت دارد.

امیر مسعودی

 

مشاوره  کنکور با امیر مسعودی

 

آیا جستجو برای یافتن یک مشاور جز دغدغه های امروز شماست؟ شاید شما یک پشت کنکوری هستید و یا پدر و مادری هستید که می خواهند انتخاب درست برای موسسه یا مشاور تحصیلی فرزندشان داشته باشند؟ آیا با مشاوران زیادی صحبت کرده اید و هنوز مردد هستید کدام بهترین توصیه را دارند. دست نگه دارید و به بررسی و انتخابی دست بزنید که در سراسر ایران شهرت دارد و امکان بهره گیری و ارتباط با آن از راه های مختلف امکان پذیر است.

خبر خوب اینکه، دریافت مشاوره رایگان و برنامه ریزی از کنکور آسان است به صورت رایگان انجام می پذیرد و همه دانش آموزان به خصوص در پایه های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم می توانند از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی بصورت رایگان استفاده کنند. راه های های ارتباطی جهت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با امیر مسعودی در زیر اعلام می گردد:

چیزی که مهم است این است که بدانید فقط خواندن و یادگیری دروس به شما کمک نمی کند و دانستن اینکه چطور هوشمندانه و هدفمند بخوانید شما را پیش می برد. ضمنا، یادگیری راههایی که از حواس پرتی و فراموشی نکات درسی شما را مصون می دارد و کمک می کند تا بهترین شیوه حفظ و یادگیری فرمولهای شیمی و ریاضی-فیزیک و یا اشعار و ابیات را به کار ببرید تا در کوتاه ترین زمان به یاد بیاورید و از چندین بار کاری و صرف زمان زیاد از حد بپرهیزید، همه در همه در مجموعه توصیه ها و راهکارهای استاد امیر مسعودی جا داده شده اند و شما می توانید به غیر از یک برنامه منسجم و اصولی درسی از نکات ویزه حفظ و به ذهن سپاری مطالب هم بهره بگیرید.

تماس با امیر مسعودی

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و تماس با استاد امیر مسعودی باشماره های زیر تماس بگیرید:

0912-1968536

021-22130931

خبر خوش آن که شماره 09121968536 جهت پیامک زدن و بهره گیری توصیه های امیر مسعودی در دسترس دواطلبین و کنکوری های عزیز است. مضاف بر این، می توانید در کانال و پیج اینستاگرام امیر مسعودی عضو باشید و از نمونه تدریس ، مشاوره ها، جزوات و … به صورت رایگان استفاده کنید. بدین ترتیب اگر زمانی را به گشت و گذار در اینترنت سپری کنید در همین حیطه و برای پیشبرد اهداف درسی تان باشد. مضاف بر اینکه وقتی وارد حوزه آموزشی کنکور آسان است شدید و یا با استاد امیر مسعودی شروع کردید راهکارهای مبارزه با وقت گذرانی بیهوده در نت را هم به شما می آموزند.

پس دست به کار شوید.  برای دریافت لینک کانال و پیج اینستاگرام امیر مسعودی کافی است کلمه (کانال مسعودی) را به شماره موبایل 09121968536 پیامک کنید. در این کانال و پیج به راحتی و آسان از نکات جزوات استفاده کنید دیگر مهم نیست که در کجای این مرز وبوم مشغول به تحصیل هستید ما مرزهای مکانی رسیدن به جزوات و منابع درسی را به راحتی برداشته ایم.

امیر مسعودی

 

 

قبولی کنکور با امیر مسعودی

 

شاید از خود پرسیده باشید اگر روش های تدریس امیر مسعودی را به کار بگیرم مثلا تدریس کلاسهای جبر و احتمال را به عنوان یک دانش آموز ریاضی تهیه کنم و بارها مشاهده کنم و یا تست های سال های قبل امیرمسعودی را از لوح فشرده دوره کنم و یا جزوات ایشان را از سایت کنکور آسان است دریافت کنم و یا ساعت ها برنامه زنگ پنجم را دنبال کنم، آیا به قبولی کنکور می رسم؟ آیا قبولی کنکور با امیر مسعودی ممکن است؟ آیا روش خاصی برای قبولی درکنکور ارایه می دهد؟

کافی است تجربیات بقیه را مرور کنید. در میان کسانی که دی وی دی ها یا لوح های فشره را دریافت کرده اند و یا با پیگیری مستمر تلاش کرده اند افرادی را می بینیم که کنکور خود را به راحتی پشت سر گذاشته اند و از تکنیک های تست زنی استاد امیر مسعودی به راحتی بهره برده اند و سر امتحان با تکیه بر دانشی که در مدت آماده سازی کسب کرده بودند، جواب دلخواه و رضایتبخش خود را گرفته اند.

پس موفقیت در کنکور با امیر مسعودی یک افسانه نیست! فقط همت و تلاش شما را می طلبد تا در به کارگیری روش های استاد امیر مسعودی خود را به مهارت بالا برسانید. همزمان با برنامه ریز و مشاور پیش بروید و هدفمند با پشتیبان دروس و امتحانات آزمایشی را پیگیری و دنبال کنید. در هدف گذاری خود مصمم باشید و خود را در آینده روشنی که می خواهید ببینید.

به تحلیل و برسی پشتیبان روی بخش هایی از دروس که بیشتر مهم هستند تکیه کنید و نگذارید نکته ای یاد نگرفته رها شود. در یک کلام، کم نیاورید! همه جوانب موفقیت در کلاس های امیر مسعودی و کنکور آسان است در اختیارتان است. پس معطل نمانید حالا موقع گل زدن شماست!

نتیجه گیری

 

در دنیای امروز دسترسی به متون و جزوات کنکوری و نیز منابع متعدد آن به راحتی امکان پذیر است و همه تقریبا حق یکسان در بهره برداری از این گنچینه های ارزشمند را دارند. اما نکته آن است که چگونه بهترین را انتخاب کنیم و در بین انبوه انتخاب ها سردرگم نشویم و یا اصلا چه روشی را در پیش بگیریم. بازار رقابت بین داوطلبین به حدی داغ است که اگر خود را در مسیر آموزش های نوین و دیجیتالی قرار ندهیم و یا از توصیه های یک مشاور حاذق استفاده نکنیم قطعا به تنهایی طی این مسیر برایمان دشوار است.

ممکن است همه زمان خود را حتی به خواندن اختصاص دهیم ولی نتیجه مطلوب را نگیریم. همه ما از نعمت و امکان یک گوشی همراه بهره مندیم و با دنیای نت بیگانه نیستیم. سیلی از اطلاعات و نکته ها، تبلیغات و راهکارها  هر روز دهن ما را بمباران می کند و آن ها روانه حوزه فکری و تصمیم گیری خود می کنیم. مهم است که با بهره گیری از این تکنولوژی به نحو درست و اساسی استفاده های عالی در پیشبرد اهدافمان ببریم.

یک دانش آموز پایه هفتم به بالا تقریبا تمامی امکانات درسی و توصیه ای را از کنکور آسان است می تواند دریافت کند. از تجربیات تدریس عالی اساتید به صورت آنلاین می تواند استفاده کند بارها و بارها تا رفع اشکال امکان استفاده از دی وی دی های آموزشی را دارد. در فضای راحت خانه بدون دردسر و خستگی راه و رفت و آمد و هزینه تاکسی و … به برنامه درسی خود عمل کند و خود را با به روز ترین تکنیک ها و مهارت های تست زنی آشنا کند و مهم تر از همه از یک مشاور خوب مثل استاد امیر مسعودی بهره ببرد.

امیر مسعودی

 

 

همین امروز تصمیم بگیرید

 

به لطف آزمون های آزمایشی امروزه همه پشت کنکوری ها می توانند بارها خود را مورد تست و آزمون قرار داهند و ترس از امتحان و غلبه بر استرس را هم تمرین کنند و متوجه بشوند که چقدر با رتبه دلخواه خود فاصله دارند یا تا چه حدی برای آزمون نهایی آماده هستند. فضای مجازی و دسترسی به کانال و پیج اینستاگرام استاد امیر مسعودی برای هر کس تنها با یک پیامک مقدور است و نکات ارزنده ایشان در رساندن به سرمنزل مقصود، تست خود را به خوبی گذرانده و انسان های موفق زیادی را پرورانده است که با موفقیت و رضایت کنکورشان را پشت سر گذاشته اند و در حال حاضر یک صندلی در دانشگاه های مطرح کشور مثل دانشگاه تهران، امیر کبیر یا صنعتی و یا حتی شریف از آن خود کرده اند.

پس برای دست یابی به این منبع با ارزش همین امروز عزم خود را جزم کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید