اوج یادگیری مسیری سریع و آسان برای موفقیت در کنکور

 

اوج یادگیری نام برنامه ای تلویزیونی است که سالهاست جایگاه ویژه ای در بین رقبا در زمینه ی آموزش دروس کنکوری و مقاطع متوسطه باز کرده است و در این مسیر با دستیابی به موفقیت های فوق العاده در ارتقای سطح علمی داوطلبان کنکور، نامی شناخته شده در این مسیر به شمار می آید.
اوج یادگیری برنامه ای مربوط به آموزش دروس کنکوری و متوسطه است که این روزها در چندین شبکه ی تلویزیونی پخش می شود و تاثیرات بسزایی در کسب رتبه های برتر و عالی در رشته های مختلف کنکور در میان داوطلبان داشته است.
در میان انبوهی از مراکز و موسسات آموزشی کنکوری کشور، تنها موسساتی می توانند در اوج مانده و داوطلبان زیادی را به خود جذب کنند که ویژگی ها و مزایای بهتر و بالاتری نسبت به سایر رقبا داشته باشند. در این میان اوج یادگیری توانسته است، به این جایگاه مهم طی سال های اخیر دست یابد و در حال حاضر سطح رضایت داوطلبان از دوره های این موسسه به شدت در حال افزایش است.
در این مقاله قصد داریم شما را به طور کامل و مفصل با برنامه اوج یادگیری و همچنین سوالات و مسائل متداول مربوط به این برنامه آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

اوج یادگیری

برنامه اوج یادگیری

اوج یادگیری در چه روزها و ساعت هایی از تلویزیون پخش می شود؟
اوج یادگیری به طور منظم در روزهای فرد هر هفته و معمولا در ساعت 4 و نیم عصر یا همان 16 و 30 پخش می شود و لازم به ذکر است که تکرار هر قسمت از برنامه اوج یادگیری، در روز بعد از روز پخش، ساعت 1 و نیم عصر یا همان 13 و 30 دقیقه از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.
از آنجایی که ممکن است برخی از داوطلبان و علاقمندان به تماشای برنامه اوج یادگیری نتوانند این برنامه را از طریق تلویزیون ببینید، می توانند آن را از طریق برنامه تلوبیون (با رایانه و لپ تاپ) نیز تماشا کنند و البته راه بهتری نیز وجود دارد و آن دانلود اپلیکیشن تلوبیون روی گوشی و سپس تماشای اوج یادگیری از طریق تلفن همراه است.
در صورتی که نگران از دست دادن برنامه اوج یادگیری هستید همچنین می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن تخصصی “کنکور آسان است” همواره از زمان و تاریخ دقیق پخش برنامه اوج یادگیری مطلع گردید و دیگر هرگز تماشای این برنامه جذاب و بسیار مفید را از دست ندهید.

اپلیکیشن اوج یادگیری

اوج یادگیری چه خدماتی به داوطلبان کنکوری و دانش آموزان ارائه می کند؟

اوج یادگیری تنها یک برنامه کنکوری ساده ی تلویزیونی نیست بلکه مجموعه ای جامع از خدمات کنکوری و آموزشی با اتاق فکری شامل مشاوران و اساتید نمونه کشوری است که در جهت ارتقای آمادگی داوطلبان کنکور در رشته های مختلف گام های مهم و موثری برداشته است. اوج یادگیری همواره بصورت دغدغه مند به دنبال پیشرفت هرچه بهتر چه از لحاظ سطح کیفی و چه سطح کمی دوره ها و برنامه های خود است.
در این بخش می خواهیم شما عزیزان را بیش از پیش با برنامه ها و خدمات اوج یادگیری آشنا کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

مشاوره تحصیلی اوج یادگیری

اوج یادگیری در وهله ی اول توجه ویژه ای به ارائه ی خدمات مشاوره تحصیلی به دانش آموزان مقاطع متوسطه و همچنین داوطلبان پشت کنکور داشته است و در این مسیر گام های مهمی برداشته است. یکی از این گام ها، راه اندازی دپارتمان تخصصی مشاوره در موسسه می باشد.
در دپارتمان مشاوره اوج یادگیری، مشاوره های کاملا تخصصی و رایگان به دانش آموزان ارائه می گردد به طوری که بخش زیادی از سردرگمی های داوطلبان که به انتخاب رشته و مسیر تحصیلی مناسب مربوط می شود برطرف می گردد.
در دپارتمان های تخصصی “اوج یادگیری” ابتدا به محدویت ها و محرومیت های مختلف دانش آموزان و داوطلبین کنکور توجه می شود تا با هدایت تحصیلی صحیح به آن ها، اقدام به ارائه ی برنامه ریزی متناسب با شرایط داوطلب نمایند و داوطلب در شرایط خاصی که دارد توانایی استفاده از تمام ظرفیت های ممکن را جهت رسیدن به موفقیت تحصیلی و نهایتا قبولی در رشته ی مورد نظر خویش به کار بندد.
همچنین مشاوران تحصیلی و کنکوری اوج یادگیری با شناخت استعدادهای نهفته ی دانش آموزان، درست ترین راه تحصیل را در اختیار آن ها قرار می دهند.
لازم به ذکر است که مشاوره های تحصیلی و کنکوری اوج یادگیری با هماهنگی کامل و همراهی خانواده و معلمان دانش آموز انجام و ارائه می گردد تا هیچ گونه تناقض و بی نظمی و بی برنامگی در مسیر مطالعه ی دانش آموز رخ ندهد و با خیال راحت تری بتواند به مطالعه بپردازد.
همچنین مشاوره های ضروری و ویژه ای در اوج یادگیری به خانواده های دانش آموزان ارائه می گردد تا شرایط را جهت پیشرفت تحصیلی فرزندانشان و موجبات موفقیت آن ها را فراهم آورند و البته این امر مهم تنها با ایجاد هماهنگی میان برنامه های مدرسه، خانواده و خود دانش آموز امکان پذیر است که در دپارتمان های تخصصی مشاوره ای اوج یادگیری بدان به طور ویژه و شایانی توجه گردیده است.
از دیگر فواید و خدمات مشاوره ای که در اوج یادگیری مد نظر مشاوران قرار گرفته است، کمک به کاهش استرس و اضطراب دانش آموزان و داوطلبان کنکور است چرا که استرس در هنگام مطالعه، می تواند تاثیرات بسیار مخرب بر نتیجه آزمون ها بگذارد و برای دانش آموز یا داوطلب بسیار مضر باشد.
تلاش مشاوران بر این است که حجم زیادی از این نگرانی ها و فشارهای روحی و عصبی را از دوش داوطلبان برداشته و به تامین آرامش روحی آن ها کمک کنند.

 

اوج یادگیری با ارائه روش های نوین مطالعه کنکوری

اوج یادگیری در کنار تمامی خدمات ویژه ی داوطلبان کنکوری و دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی، توجه جامع و فراگیری به روش های برتر مطالعه و ارتقای این روش ها با استفاده از فناوری های نوین داشته است.
طبیعتا وقت آن فرا رسیده است که از روش های سنتی آموزشی و تدریس در فضاهای تحصیلی، مقداری فاصله گرفته و به سمت استفاده از روش های نوین و بروزتر حرکت کنیم. این امر مهم در اوج یادگیری کاملا مد نظر مدیران و اساتید این موسسه قرار گرفته است و توانسته به ارتقای کیفی و کمی رتبه داوطلبان کمک شایانی نماید.
یکی از راه های جدید مطالعه در اوج یادگیری، استفاده از تکنیک های حرفه ای و میانبر جهت پاسخگویی سریع تر به مسائل و سوالات است که توسط اساتید نمونه ی این برنامه به طور کامل به داوطلبان آموزش و ارائه می گردد. با این روش ها، دانش آموز با صرف زمان کمتری می تواند به پرسش ها یا تست ها پاسخ دهد و سریع تر به پاسخ مسائل دست یابد.
همچنین انرژی بخشی و انتقال روحیه توسط اساتید اوج یادگیری به داوطلبان، تاثیرگذاری این روش ها را دوچندان کرده است که علاوه بر رضایت دانش آموز از شیوه یادگیری، رغبت بیشتری به ادامه مسیر خواهد داشت.
نکته ی دیگری که در برنامه اوج یادگیری در ذهن داوطلب ثبت و نهادینه می شود، عدم نیاز به تکرار فراوان مطالب است چرا که کافیست تنها به روش های ذکر شده توسط اساتید برنامه اوج یادگیری توجه کافی شود و این امر نیز به نوبه ی خود سبب کاهش اتلاف زمان ارزشمند شخص می گردد.

موسسه آموزشی گیلنا

اوج یادگیری، کنکور آسان است و انتشارات گیلنا
اوج یادگیری ایده ای نوین از موسسه “کنکور آسان است” با مدیریت استاد حسین احمدی و با همکاری انتشارات گیلنا و همچنین مدیران شبکه دوم سیما می باشد که طی سال های اخیر توانسته جامعه ی آماری بزرگی را به برنامه های جذاب خود جذب نماید.
برنامه اوج یادگیری جهت ساخت و پخش این برنامه از اساتید برجسته و نمونه کشوری بهره برده است. همچنین همانطور که بالاتر نیز به آن اشاره شد، بکارگیری برنامه ریزی تحصیلی فوق العاده و جامع و توجه کامل به سطح علمی دانش آموزان و داوطلبان، تماشای دوره های اوج یادگیری را بیش از پیش مفیدتر و جذاب تر هم کرده است.
در صورتی که بخواهیم برخی از اساتید برجسته کشوری در برنامه اوج یادگیری را نام ببریم می توانیم به عزیزانی همچون استاد حسین احمدی، استاد امیر مسعودی، استاد امیر دانش زاده و … اشاره داشته باشیم.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخی رتبه های برتر کنکور، تجربه ی کامل استفاده از دوره ها و برنامه اوج یادگیری را طی سال های اخیر داشته اند و مطالعه ی مصاحبه ی این عزیزان با تلویزیون و رسانه های مختلف و تقدیر و تمجید این عزیزان از دوره های مذکور، بیانگر سطح کیفی و علمی بسیار رضایتمند و بالای آن هاست.
پس از موفقیت های بسیار بزرگ داوطلبان استفاده از برنامه و دوره های اوج یادگیری و موفقیت بسیاری از این عزیزان در رشته های مختلف کنکور سراسری طی سالیان اخیر، باعث محبوبیت و پخش این دوره ها در سایر شبکه های استانی در سطح کشور و حتی دعوت به گفتگو از اساتید اوج یادگیری گردیده است.

اوج یادگیری و اهداف کلی آن

اوج یادگیری به دنبال کشف استعدادهای برتر و دانش آموزان و داوطلبان باهوش و مستعد پیشرفت کشور است و البته لازم به ذکر است که طی سال های اخیر، تا حد زیادی به این امر مهم جامه ی عمل پوشانیده است.

انتشارات گیلنا
یکی دیگر از اهداف مهم اوج یادگیری، ارتقای هرچه بهتر و بالاتر سطح کیفی تدریس با بهره گیری از روش های نوین آموزشی است تا عدم علاقه یا کسلی و تنبلی و نارضایتی دانش آموزان از مطالعه ی دروس مدرسه و کنکور به سرعت کاهش یابد و حذف گردد و تبدیل به انگیزه و علاقه ی و رغبت به مطالعه ی هرچه بهتر و بیشتر شود.
از دیگر اهداف برنامه اوج یادگیری، جلوگیری از اتلاف انرژی و زمان جهت مطالعه و یادگیری دروس تحصیلی و کنکوری توسط دانش آموزان است به طوری که دیگر نیازی به مراجعه به کلاس های حضوری و خصوصی یا شرکت در جلسات آموزشی متعدد نباشد و در عوض زمان بیشتری جهت مطالعه ی ماراتن کنکور داشته باشد.
دانش آموزان و داوطلبان با تهیه و مشاهده برنامه اوج یادگیری، صرفه جویی بزرگی در هزینه های یادگیری خواهند کرد و به عبارتی به طور نامحدود و شبانه روز به اساتید نمونه ی کشوری در منزل خود دسترسی خواهند داشت.
شرکت در جلسات حضوری با توجه به شیوع بیماری کرونا در جامعه نیز می تواند بسیار خطرناک باشد به طوری که با یک بار مبتلا شدن دانش آموز به این ویروس ممکن است یک دوره ی زمانی نسبتا زیاد را جهت مطالعه از دست بدهد لذا یکی از مزایای پنهان تماشای برنامه اوج یادگیری، عدم نیاز به شرکت در جلسات حضوری و پیشگیری از ابتلا به بیماری های فراگیری همچون کرونا می باشد.
در نهایت امر نیز برنامه اوج یادگیری کمک بزرگی به قشر ضعیف تر جامعه و دانش آموزانی است که از بسیاری یا حتی برخی امکانات آموزشی دسترسی کمتری دارند و یا محروم اند به طوری که حتی در دورافتاده ترین نقاط کشور نیز می توانند به این برنامه ها دسترسی داشته باشند.

 

اوج یادگیری با روش های تست زنی نوین

اوج یادگیری در کشف و ارائه روش های تست زنی صحیح نیز پیشرفت های چشمگیری را رقم زده است. متاسفانه طبق آمارهای موجود از نمرات داوطلبان در کنکورهای سراسری برگزار شده، بارها مشاهده شده است که حتی برخی از داوطلبانی که سطح تراز نمرات بالایی هم در امتحانات نهایی دوران تحصیل و آزمون های کنکوری مختلف داشته اند، توان تست زنی صحیح را به حد لازم و مناسب نداشته اند و همین ضعف منجر به کسب نمرات منفی در آزمون کنکور شده است.
همانطور که حجم و کیفیت مطالعه، می تواند تاثیرات بسزایی در رشد روز افزون داوطلب در پاسخ دادن به سوالات ایفا کند، به همان اندازه سرعت و روش تست زنی نیز می تواند نقش مهمی در نتیجه نهایی داوطلب داشته باشد.
همین امر سبب شده است که اساتید برنامه اوج یادگیری همواره در تلاشند تا روش های نوین تست زنی را به داوطلبان ارائه دهند تا هم سرعت تست زنی داوطلب افزایش چشمگیری داشته باشد و هم بیش از پیش بتواند زمان تست زنی را بهتر مدیریت کند و از زمان باقیمانده ی خود جهت پاسخگویی به تست های بیشتری از دفترچه آزمون اختصاص دهد.
در روش های تست زنی ارائه شده توسط اساتید برنامه اوج یادگیری، داوطلب قادر به حذف سریع گزینه های غلط و یافتن گزینه ی صحیح در کوتاه ترین زمان ممکن خواهد بود.

اوج یادگیری در فصل تابستان چه برنامه ریزی دارد؟

یکی از دغدغه هایی که اغلب دانش آموزان دارند چگونگی استفاده بهینه و به نحو احسن از ایام سه ماهه ی تابستان است و لذا خلا وجود یک برنامه ریزی تابستانه و سه ماهه ی منسجم و دقیق و البته نسبتا منعطف را احساس می کنند.
با توجه به تحقیقاتی که تیم اوج یادگیری در بین دانش آموزان داشته است، خوشبختانه بسیاری از دانش آموزان، از برنامه ریزی تابستان اوج یادگیری بهره برده و استفاده کرده اند که خوشبختانه پس از این امر رضایت خاطر بالایی هم پیدا کرده اند.
لذا در مجموعه اوج یادگیری توجه زیادی به استفاده از ایام تعطیلی و به ویژه ایام تابستان و حتی ایام نوروز شده است تا دانش آموزان علاوه بر انجام سرگرمی های شخصی مورد علاقه شان، به مطالعه نیز بپردازند و فاصله ای با دروس نداشته باشند و نهایتا از فراموشی مطالب در این ایام جلوگیری به عمل آورند.
برنامه ریزی تابستان اوج یادگیری کاملا منعطف، منطبق بر زمان و بر اساس تجربیات بسیار ارزشمند اساتید این حوضه تهیه شده است که دیگر ضعف های برنامه ریزی های ارائه شده ی سایر مراکز آموزشی را ندارد و لذا دانش آموز می تواند با خیال آسوده تری اقدام به مطالعه کند.
از نظر اساتید اوج یادگیری، تابستان از جمله طلایی ترین و تاثیرگذارترین ایام قبل از کنکور است که یک دانش آموز باید بتواند نهایت استفاده از این ایام را داشته باشد و در رقابت کنکور، از تعداد بسیار زیادی از داوطلبان کنکور جلو بزند.
در ایام تابستان به دلیل بسته بودن مدرسه ها و وقت آزاد فراوان می توان بهترین بهره را جهت پیشرفت نسبت به سایر داوطلبان داشت و بیش از پیش به آرزوی قبولی در رشته های مناسب تر مد نظرتان دست پیدا کنید.
اوج یادگیری اقدام به طراحی و ارائه ی یک برنامه ریزی هشت هفته ای مطالعاتی با در نظر گرفتن تمامی موارد و نکات مذکور نموده است. همانطور که بالاتر نیز اشاره کردیم برنامه ریزی اوج یادگیری با پشتوانه تجربیات اساتید برتر کنکوری نامبرده شده در این مقاله و همکاری و همراهی سایر عزیزانی ایجاد و تنظیم گردیده و در اختیار داوطلبان کنکور قرار می گیرد.
بر خلاف بسیاری از برنامه ریزی ها در سایر موسسات و مراکز کنکوری که دانش آموز، زمان کافی برای تست زنی پس از مطالعه پیدا نمی کند، داوطلبان با استفاده از برنامه ریزی اوج یادگیری می توانند علاوه بر مطالعه ی تمام دروس، اقدام به تست زنی و حتی مرور مطالب و مباحث نمایند و این یکی از ویژگی های تمایز و برتری این برنامه نسبت به برنامه های مشابه است.
در زیر به مهمترین ویژگی های بارز برنامه ریزی تابستان اشاره کرده ایم:
۱.توجه به مقطع تحصیلی دانش آموزان در برنامه ریزی اوج یادگیری
۲.توجه به کیفیت مطالعه در زمان اجرای برنامه ریزی اوج یادگیری
۳.مشاوره ی انگیزشی و مشاوره ی تحصیلی همزمان با اجرای برنامه ریزی اوج یادگیری
۴.توجه به مرور دروس و مباحث مهم و تخصصی تر
۵.ارائه ی آزمون های متناسب با برنامه ریزی دانش آموزان در اوج یادگیری.
۶.امکان مطالعه ی کامل و مبحثی یا درس به درس کتاب ها با اوج یادگیری.
۷.تحلیل و بررسی آزمون های هر دانش آموز همزمان با برنامه ریزی دقیق.
۸.آموزش روش های نوین تست زنی به دانش آموزان همزمان با اجرای برنامه ریزی اوج یادگیری
۹.توجه لازم و کافی به اختصاص زمان جهت کارهای شخصی و غیر درسی دانش آموزان

 

اوج یادگیری در دوران جمع بندی کنکور

طبیعتا اغلب داوطلبان و دانش آموزان از اهمیت بسیار بالای ایام دوران جمع بندی مطلع هستند.
اگر به مصاحبه ها و گفتگوهایی که با نفرات برتر کنکورهای سراسری برگزار شده طی این سال ها توجه کنید متوجه می شوید که این افراد در زمان های نزدیک تر به روز کنکور هم حجم مطالعه و مرور و تست زنی را افزایش داده اند و هم با دقت بیشتر و حساسیت بالاتری به برنامه ریزی های خود عمل کرده اند.
اغلب دانش آموزان موفق، در دوران جمع بندی اقدام به مرور دروس و مباحث مهم و دارای اهمیت بالا و یا دارای ضریب بالاتر می کنند و یا حتی سرعت تست زنی خود را افزایش می دهند تا زمان برگزاری کنکور، مدیریت بهتری بر زمان پاسخگویی به تست ها داشته باشند.
اوج یادگیری با تکنیک های اصولی در دوران جمع بندی اقدام به شناسایی نقاط ضعف و خطرناک داوطلبان می کند و با ارائه ی برنامه ریزی متناسب با دانش آموز در جهت برطرف سازی این نقاط ضعف ها گام برمیدارد.

اوج یادگیری
بدیهی است که استفاده ی تمام دانش آموزان از یک برنامه یکسان امری بسیار اشتباه است چرا که هر دانش آموز ممکن است در دروس یا مباحث متفاوت تر و غیرمشابهی ضعف داشته باشد لذا به این موضوع نیز در اوج یادگیری توجهات خاصی شده است تا هر دانش آموز متناسب با شرایط خویش برنامه ریزی خود را پیش ببرد.
از طرف دیگر، در دوران جمع بندی صحیح نیس که تمامی دانش آموزان از یک منبع مشترک استفاده کنند چرا که سطح علمی هر دانش آموز ممکن است با سایر دانش آموزان متفاوت باشد. مشاوران اوج یادگیری با شناخت سطح علمی هر دانش آموز اقدام به معرفی و پیشنهاد منابع مناسب تری برای آنان می کند.
در دوران جمع بندی طبیعتا ممکن است سطح نگرانی های و اضطراب داوطلبان به مرور و با نزدیک شدن به روز کنکور افزایش یابد لذا موسسه کنکور آسان و اوج یادگیری به تمام دانش آموزان، منابع کاملا مناسب و راهبردی را معرفی خواهد کرد تا داوطلبان با خیال آسوده تری دوران جمع بندی را سپری کنند.

محصولات اوج یادگیری

با پیشرفت های چشمگیری که در موسسه کنکور آسان است طی سال های متمادی حاصل شده است، تیم اوج یادگیری توانسته است اقدام به تولید محصولات کنکوری برجسته و ارزشمندی برای رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف با استانداردهای برتر و رضایتبخش نماید.
در این بخش از مطلب می خواهیم شما عزیزان را با بخشی از محصولات اوج یادگیری بیشتر آشنا سازیم. لطفا با ما همراه باشید.
فروشگاه اوج یادگیری شامل محصولات آموزشی و پکیج های مقاطع دهم و یازدهم و دوازدهم برای رشته های علوم تجربی، ریاضی و فیزیک و همچنین علوم انسانی است. این پکیج ها شامل ویدیوهای آموزشی اوج یادگیری با اجرای اساتید برجسته کشوری به همراه جزوات مربوطه و همراه با برنامه ریزی و مشاوره رایگان می باشند.
پاسخ به برخی سوالات متداول قبل از خرید پکیج های اوج یادگیری

نحوه خرید پکیج های موسسه اوج یادگیری

اولین روش جهت خرید این محصولات می توانید با مراجعه به وبسایت موسسه اوج یادگیری به آدرس www.rotbegardon.com مراجعه نمایید. در وبسایت اوج یادگیری کاربران می توانند قبل از خرید هر پکیج، اطلاعات کامل و جامعی از آن شامل محتویات، جزئیات آموزشی و قیمت و مدرس مربوطه را مشاهده نمایند.
روش دوم جهت خرید پکیج های اوج یادگیری، برقراری تماس با بخش فروش دفتر مرکزی موسسه می باشد که داوطلبان می توانند با شماره گیری شماره 22130931-021 اقدام به دریافت شماره حساب های معتبر و صحیح موسسه نموده و محصولات را به راحتی خریداری نمایند.
روش سوم خرید پکیج ها و دوره های اوج یادگیری، دانلود و نصب اپلیکیشن موبایلی و اندرویدی موسسه با نام کنکور آسان است می باشد. در این روش نیز کاربر با نصب اپلیکیشن روی گوشی همراه خویش، و سپس ورود به بخش محصولات و مطالعه قیمت ها و مشخصات هر پکیج، اقدام به ثبت مشخصات و آدرس و نهایتا خرید محصولات می کند.
روش چهارم خرید محصولات اوج یادگیری ورود به وبسایت کنکور آسان با آدرس اینترنتی رتبه گردون می باشد. در این روش نیز کاربر می تواند تمامی محصولات را به همراه قیمت و نام مدرس هر یک از پکیج ها مشاهده کرده و اقدام به خرید محصولات بنماید.
آیا خرید محصولات اوج یادگیری شامل کد تخفیف هم می شوند؟
خوشبختانه یکی از مزایای ویژه ای که مدیران فروش محصولات و پکیج های اوج یادگیری در موسسه کنکور آسان است در نظر گرفته اند، بهره مندی از تخفیفات ویژه برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور در هر سن و سال و هر مقطعی است.
جهت بهره مندی از کد تخفیف در زمان خرید، می توانید تنها با شماره گیری شماره های پشتیبانی بخش فروش موسسه یعنی شماره های 22130931-021 و 09121968536 از این امتیاز ویژه برخوردار شوید.
یکی از علل ارائه ی کد تخفیف خرید پکیج های اوج یادگیری، توان بهره مندی سایر اقشار ضعیف تر از این پکیج ها می باشد.
اوج یادگیری و بکارگیری اساتید نمونه کشوری
یکی از بارزترین ویژگی های موثر در پیشرفت و محبوبیت دوره های اوج یادگیری، بکارگیری و بهره مندی از اساتید نمونه و برتر کشوری در رشته ها و دروس مختلف کنکور و مقاطع مختلف است.
به طوری که هر یک از اساتید کارنامه و سوابق درخشانی در تدریس در بیوگرافی خود دارند. اساتید حال حاضر موسسه کنکور آسان است و اوج یادگیری به شرح زیر می باشند:
استاد حسین احمدی موسس و مدیر موسسه کنکور آسان است با سابقه درخشان 17 ساله تدریس دروس کنکوری مختلف از جمله ادبیات، دین و زندگی و عربی و مدرس دوره های اوج یادگیری.
استاد امیر مسعودی مدرس برتر کشوری در دروس ریاضیات و درس فیزیک با سابقه درخشان در تالیف کتب درخشانی در سطح کشور و از بهترین مدرسان اوج یادگیری.
استاد مهدی شیخی مدرس کتاب زیست شناسی رشته علوم تجربی با بیش از 7 سال سابقه درخشان تدریس در مدارس تیزهوشان و برنامه اوج یادگیری.
و… .

اوج یادگیری و سخن آخر

در این مطلب با برنامه اوج یادگیری و همچنین برخی از اساتید برجسته ی آن و برخی از مهم ترین مزایای استفاده از پکیج ها و دوره های اوج یادگیری را با هم مطالعه کردیم و تفاوت برنامه ریزی های اوج یادگیری را با سایر موسسات بیان کردیم.
در صورتی که شما دوستان و همراهان همیشگی هم تجربه ی استفاده از محصولات اوج یادگیری و یا سوالات ، انتقادات یا پیشنهاداتی در رابطه با برنامه اوج یادگیری دارید لطفا در قسمت دیدگاه ها با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای